× Zajęcia dzieci

Kultura dla dzieci

Więcej
9 lata 2 tygodni temu #24575 przez Melusia
Kultura dla dzieci was created by Melusia
Chodzicie gdzieś z dziećmi? W sensie na jakieś przedstawienia, imprezy, powiedzmy, kulturalne, do kina, a może teatru? Czy można w ten sposób zorganizować coś dziecku? Czy nie jest łatwo? Jak to wygląda według waszych doświadczeń?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 tydzień temu #24610 przez irkagor
Replied by irkagor on topic Kultura dla dzieci
To zależy gdzie człowiek mieszka. Jak w dużym mieście, to łatwo o takie imprezy. Ale w małym miasteczku pozostaje najwyżej kino a i o to coraz trudniej. ;)

Więcej
9 lata 1 tydzień temu #24713 przez Krifka
Replied by Krifka on topic Kultura dla dzieci
Niestety, w mniejszych miejscowościach nie ma aż takich możliwości - fakt. Chyba, że okres temu sprzyja, np. święta, wtedy i w mniejszym mieście pojawią się jakieś tematyczne imprezy, chociaż, wiadomo, i tutaj większe miasta mają przewagi. Np. w stolicy w połowie grudnia ma być Christmas Show w Teatrze Polskim, w sam raz dla dzieciaków, bo i z żywymi zwierzętami szopka, i przedstawienie oparte na klasycznych, wartościowych utworach, jak "Opowieść wigilijna" czy "Dziadek do orzechów". Fajna sprawa dla tych, co mają możliwość pójścia.

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #25132 przez Rybkaa
Replied by Rybkaa on topic Kultura dla dzieci

Krifka napisał: Christmas Show w Teatrze Polskim, w sam raz dla dzieciaków, bo i z żywymi zwierzętami szopka, i przedstawienie oparte na klasycznych, wartościowych utworach, jak "Opowieść wigilijna" czy "Dziadek do orzechów". Fajna sprawa dla tych, co mają możliwość pójścia.

Żywe zwierzęta w szopce betlejemskiej to raz, ale ma być chyba też renifer w Walcu Śnieżynek. Ogólnie, to faktycznie wypada żałować, że w innych miejscach czegoś takiego jak Christmas Show nie będzie.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu - 5 lata 4 miesiąc temu #45678 przez dariajaniak
Replied by dariajaniak on topic Kultura dla dzieci
My chodzimy całą rodzinką :) Ale początki nie były łatwe, bo dzieci były jeszcze za małe, dopiero jak poszły do szkoły to zaczęły bardziej interesować się takimi kulturalnymi wydarzeniami. Mieszkamy w Łodzi i mamy tu naprawdę wiele ciekawych muzeów :) Np. takie pozytywka.com/muzea-dla-dzieci-w-lodzi Moje dzieci w szczególności lubią muzeum animacji, warto odwiedzić.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #45681 przez Kamila
Replied by Kamila on topic Kultura dla dzieci
Gratulacje dla mistrza reklamy i dokopywania mających ponad trzy lata wątków...

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
5 lata 2 tygodni temu - 5 lata 2 tygodni temu #47094 przez tequila
Replied by tequila on topic Kultura dla dzieci
Wizyta w teatrze to świetna okazja, aby pokazać dziecku coś nowego. Ja z moją córka niedługo się wybieramy na spektakl taneczny boxality.com. Moja córeczka uwielbia muzykę i taniec. Mam nadzieję, że jej się spodoba to wydarzenie i zachęci do nauki tańca jeszcze bardziej. Szczególnie uwielbia Agustina Egurrola, a chorografię do tego spektaklu układał właśnie on.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena