× Zajęcia dzieci

majówka

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #22148 przez renata
majówka was created by renata
witam wszystkich, na długi weekend majowy zamierzam wybrać się z córką do Wrocławia, dziecko ma 4 lata z atrakcji w mieście travelin.pl/miasto/wroclaw wypatrzyłam oczywiście zoo i może Ogród Japoński. Jeśli pogoda dopiszę pojedziemy do Sobótki. Mam pytanie do mam z tamtych okolic czy polecacie jakąś sale zabaw w Lesnicy. Będziemy spać u mojego brata no ale on jeszcze nie dzieciaty i akurat na takich atrakcjach to się nie zna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #22352 przez babinka
Replied by babinka on topic O:majówka
niestety nie mam pojęcia, ale na Sobótkę koniecznie się wybierzcie, sama byłam tam kiedyś...co prawda na randce, ale było wspaniale ;) ogród japoński też przepiękny, a do zoo to już w ogóle cudo :)

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #22381 przez halina
Replied by halina on topic O:majówka
Randka na Sobótce? Dosyć ekstremalnie, ale chyba mało romantycznie po wyczerpującej wspinaczce.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #22404 przez Trumka
Replied by Trumka on topic O: majówka
Aqua park, spacer śladami krasnoludków (w rynku jest sklepik z pamiątami i specjalne mapy i gadżety z krasnalami), wejście na wieżę matematyczną uniwersytetu... Koło wyspy Słodowej jest też wyspa ze sporym placem zabaw.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #22442 przez ksenia
Replied by ksenia on topic O:majówka
Trumka, fajnie, że twój post nie zginął, bo wybieramy się w te okolice na wiosnę i chętnie skorzystam z twoich wskazówek, bo w naszej grupie będzie sporo dzieci. Możesz napisać coś więcej o tym szlaku krasnoludków?

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #22475 przez bogna
Replied by bogna on topic O:majówka
Rzeczywiście trzeba zaplanować majówkę, zwłaszcza że w tym roku wystarczy wziąć 3 dni urlopu żeby mieć 9 dni wolnego. :)

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #22536 przez MalwinaS
Replied by MalwinaS on topic O:majówka
Ja my jeżdzimy to nie chodzimy po salach tylko właśnie na powietrzu. Koło ogrodu zoologicznego fajną plażę urządzają co roku więc można wypocząć.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena