× Zajęcia dzieci

Otoczenie a dziecko

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #22275 przez Remka
Replied by Remka on topic O:Otoczenie a dziecko
To, że dziecko ta ma, nie jest az tak dziwne, ale ja bym nie szła z tym do dyrekcji, tylko pogadała najpierw z nauczycielką, cy ona też coś takiego zauwaza u innych dzieci. Bo zmiana sali z względu na 1 dziecko to trochę przesada...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #22330 przez halina
Replied by halina on topic O:Otoczenie a dziecko
anna79 napisał:

Zastanawia mnie fakt funkcjonowania dziecka(mojego)w danym środowisku. Przykładowo prowadzę go na zajęcia z angielskiego, gdzie są dzieci, fajna, miła Pani i moje dziecko nie czuje się komfortowo.... Zauważyłam, że jest rozdrażniony, niespokojny i nie swój. Zupełnie inny maluch niż w domu.Ktoś pomyśli no tak bywa coś mu nie pasuje, może koledzy nie tacy, pani nie lubi. Milion wymówek.... Tylko, że maleństwo mając te same zajęcia w innej sali, z tymi samymi dziećmi i z ta sama panią jest uśmiechnięte i wesołe. Czy iść z tym spostrzeżeniem do dyrekcji przedszkola? Co o tym sadzicie? Nie chcę żeby mnie wzięli za przewrażliwiona mamusie z urojeniami :)

Ty prowadzasz dziecko na konkretne zajęcia w przedszkolu? I te same zajęcia w różnych salach? Jakieś dziwne to przedszkole. :S

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #23813 przez lenka
Replied by lenka on topic Otoczenie a dziecko
Otoczenie, w tym kolory mają kolosalny wpływ na człowieka, zwłaszcza na dziecko. U mnie w pracy kiedyś szefowa wpadła na pomysł, żeby zatrudnić profesjonalną dekoratorkę do zaprojektowania wnętrza nowego biura. I ta dekoratorka tak to wymyśliła, że potem dwa duże pokoje stały puste, bo nikt w nich nie chciał siedzieć i wszyscy woleli tłoczyć się w innych pokojach, które były w kolorach bardziej przyjaznych dla psychiki. Trzeba brać pod uwagę wpływ kolorów na psychikę.

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #23816 przez Aleksandra
Replied by Aleksandra on topic Otoczenie a dziecko
Zgadza się. Na mnie wpływa nie tylko kolor ale i kształt mebli. I źle wpływa bałagan. ;)

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena