× Zajęcia dzieci

komórki waszych dzieci

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #36671 przez sylwia4012
Replied by sylwia4012 on topic komórki waszych dzieci
Myślę, że faktycznie telefon ma służyć do komunikowania się na linii dziecko-rodzic. Nie musi to być drogi i "zbajerowany" smartfon. Przecież niemal identyczny wygląd i funkcje ma choćby tania, co nie znaczy gorsza, polska Manta. Zobacz sobie opinie o smartfonie na tabletradar.pl/testy-smartfonow/763-test-smartfonu-manta-quad-titan-ms5001?hitcount=0 i się przekonasz. Za kilkaset złotych kupić można świetny telefon jak się okazuje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #36678 przez milena
Replied by milena on topic komórki waszych dzieci
Manta dla ciebie może być w porzo ale gwarantuję, że junior jej nie zaakceptuje. Wierz mi, wiem co mówię. ;)

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #36679 przez telinka
Replied by telinka on topic komórki waszych dzieci
Bez przesady Milena. Może twoje dzieci są rozpuszczone, ale nie każdy dzieciak przywiązuje wagę do marki.

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #36681 przez milena
Replied by milena on topic komórki waszych dzieci

telinka napisał: Bez przesady Milena. Może twoje dzieci są rozpuszczone, ale nie każdy dzieciak przywiązuje wagę do marki.

Telinka, może jest i tak z małymi dziećmi, tak do początków podstawówki ale później jest taka presja rówieśników, że dzieciak wstydzi się wyciągać byle jaki telefon.

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #36686 przez telinka
Replied by telinka on topic komórki waszych dzieci
To trzeba uczyć dziecko od małego jak nie poddawać się takiej presji.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #39919 przez wiola438
Replied by wiola438 on topic komórki waszych dzieci
Niezależnie od modelu najlepiej brać go z abonamentem od razu. Ja mogę polecić Wam T-mobile, bo u nich abonamenty są ustalone i nie ma prawie żadnych zwyżek do nich (tylko za brak zgody marketingowej). Inni operatorzy sporo tego doliczają i sporo dopłaca się do każdej faktury w momencie, gdy nie spełnimy jakiegoś warunku.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena