× Zajęcia dzieci

komórki waszych dzieci

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #24142 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic komórki waszych dzieci
No prosze ,kobieca inteligencja, niczym sie nie wydala,a ja sprytnie z tego wyszla. Nie na darmo slysze coraz czesciej, ze kobiety sa inteligentniejsze...Dobrze, ze za duzo panow nie czyta bo by mi sie oberwalo :lol:

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #24143 przez blondynka
Replied by blondynka on topic komórki waszych dzieci

jasmin napisał: Mieszkam sobie gdzieś tam... B) ...mam lat ...coś koło tego :blush:
To tak na marginesie bo przecież nie jest to ważne ile która z nas ma lat, ważne jest , że chce tu być i wypowiedzieć się na dany temat :)

Moje dziecko jest dość duże ale trochę wybredne co do komórki, niestety nie da się kupić coś tańszego...przykre ale prawdziwe.

Niestety, im większe dziecko, tym wybredniejsze. Wiem coś o tym. A telefon mój 13-latek ma już lepszy niż mój. Ale namówił na niego babcię a nie mnie.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #28180 przez ninka87
Replied by ninka87 on topic komórki waszych dzieci
Aż się boję pomyśleć co będzie jak moje dziecko "dorośnie" do gier, tabletów, komórek....
Na razie, jako obie strony, czyli dziecko, rodzic, jestesmy zadowoleni z zabawek edukacyjnych. Wczoraj nam przyszla mata z arti.pl/zabawki_kat12.html i to jest to, czego nam trzeba

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #28183 przez milena
Replied by milena on topic komórki waszych dzieci
Poczekaj trochę i okaże się że mata nie wystarcza. Niestety jest presja rówieśników na różnego rodzaju gadżety. :(

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #28189 przez nata
Replied by nata on topic komórki waszych dzieci
Święta prawda Milena. Jeden dzieciak w klasie dostanie wypasiony telefon i wszyscy taki chcą. Mam znajomych z 2 dzieci, którym się nie przelewa i ostatnie grosze wydają na gadżety dla dzieci, bo "przecież moje dzieci nie mogą być gorsze".

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #33726 przez Paulina_Maslowska
Replied by Paulina_Maslowska on topic komórki waszych dzieci
Nie kupujcie dzieciom telefonów komórkowych w tak młodym wieku. Ninka ma racje, dziecko powinno bawić się zabawkami. Bardzo fajne zabawki ma w ofercie xxx

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #33743 przez alina
Replied by alina on topic komórki waszych dzieci
Paulina, a dlaczego uważasz, że telefon jest do zabawy? Kupuje się go głównie po to, by rodzic mógł mieć kontakt z dzieckiem. Inną sprawą jest to jaki to jest telefon, czy wypasiony gadżet czy zwykły telefon.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tadeusz

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena