× Zajęcia dzieci

komórki waszych dzieci

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #21424 przez vanessa
komórki waszych dzieci was created by vanessa
Moja 14-letnia córka zażyczyła sobie pod choinkę smartfona. I twierdzi, że prawie wszystkie jej koleżanki mają smartfony. Wydaje mi się, że to lekka przesada. A może to ja jestem taka staroświecka? Jakie komórki mają wasze dzieci?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #21433 przez halina
Replied by halina on topic O:komórki waszych dzieci
Jeśli teraz dzieci dostają quady na komunię to nic dziwnego, że gimnazjalistki mają smartfony. Ale ja nie poddawałabym się tej presji. Nie dajmy się zwariować, komórka potrzebna jest dziecku, by był z nim kontakt, a nie po to by na niej grać i siedzieć na fejsie.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #21445 przez paulina
Replied by paulina on topic O:komórki waszych dzieci
Ale trzeba pracować nad psychiką dziecka, bo wyobraź sobie jak czuje się przeciętna gimnazjalistka, gdy wszystkie koleżanki naokoło mają wypasione komóry a ona skromny telefon do dzwonienia.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #21472 przez ann_a
Replied by ann_a on topic O:komórki waszych dzieci
Ja nie jestem zwolenniczką wypasionych komórek dla dzieci. Moje bliźniaki w tym roku poszły do szkoły i stwierdzilismy, że powinni mieć komórkę, żeby był kontakt z nimi. Ale mają najprostszy model i w dodatku jedną wspólną. A w klasie są już zaawansowane komórki, ale moje chłopaki tym się nie podniecają i nie przeszkadza im, ze mają wspólny telefon.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #21508 przez asiamisia
Replied by asiamisia on topic O:komórki waszych dzieci
Dokładnie,komórki są po to, by można było mieć kontakt z dzieckiem. U nas jest taki zwyczaj, że dzieci dostają stare komórki po rodzicach, i tak przynajmniej do liceum. ;)

• mamaKubyiAntka
  • Gość
  • Gość
9 lata 11 miesiąc temu #21512 przez mamaKubyiAntka
Replied by mamaKubyiAntka on topic O:komórki waszych dzieci
To u nas jest na odwrót. Ja używam stare komórki dzieci i potrzebuję trochę czasu zanim nauczę się je obsługiwać,bo coraz bardziej skomplikowane. ;) Na szczęście mam do tego domowych nauczycieli. I teraz też uczę się obsługi smartfona (podobno prosty, hehe, jak dla kogo ;) )

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #21568 przez weronika
Replied by weronika on topic O:komórki waszych dzieci
A ja mam takich znajomych, których 5-letni gnojek ma lepszą komórkę niż moja. :(

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena