× Zajęcia dzieci

twórcze zajęcia

Więcej
10 lata 2 tygodni temu #20935 przez milena
Replied by milena on topic O:twórcze zajęcia
Krokusiku! Zazdroszczę Twojemu synkowi takiej mamy. Ja niestety nie mam tyle cierpliwości. I może dlatego moi tak nie garną się do wspólnych prac z mamą?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 tygodni temu #20942 przez Krokusik
Replied by Krokusik on topic O:twórcze zajęcia
Milena ja jestem samodzielną mamą i nie muszę dzielić się na innych domowników dlatego mogę więcej czasu poświęcić dziecku :) . Poza tym twoje dzieci mogą się bawić razem a mój syn jest jedynakiem :) .

Więcej
10 lata 1 tydzień temu #20976 przez milena
No tak, masz inną sytuację. U mnie jest tylko 1,5 roku różnicy między chłopakami więc od początku zdani byli na siebie i mnie to odpowiadało, bo odciągało od dodatkowych zajęć z nimi. Ale teraz trudno mi przekonać ich do czegoś innego niż komputer. ;)

Więcej
10 lata 4 dni temu #21052 przez renia77
Replied by renia77 on topic O:twórcze zajęcia
Pamiętam, że jak byłam dzieckiem to takie wykładki po jajkach malowałam i robiłam pudełko na różne drobiazgi. Może w ten sposób? Nie jest to trwałe ale można wykazać się inwencją.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #21367 przez pistacyjka
Replied by pistacyjka on topic O:twórcze zajęcia
Pamiętam, że jak byłam mała to nużyło mnie trochę robienie ozdób na choinkę, czy ozdabianie notesów, za to byliśmy z bratem szczęśliwi, kiedy mama nam wyrobiła ciasto i pozwalała wycinać i piec ciastka, albo robić sałatkę :))

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #21371 przez Kosząłkowa
Replied by Kosząłkowa on topic O:twórcze zajęcia
O i pierniczki - te robione przeze mnie i przez mojego brata miały zawsze dziwne kształty :)

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #21383 przez milena
Haha, skąd ja to znam. :laugh: Ale wiesz co? Wszystkim najbardziej smakują te niewymiarowe ciasteczka lepione niezdarnie przez dzieci i te właśnie ciastka najszybciej znikają.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena