× Zajęcia dzieci

twórcze zajęcia

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #20773 przez milena
twórcze zajęcia was created by milena
Chcę odciągnąć dzieci od komputera i zaproponować im jakieś twórcze zajęcia typu tworzenie ozdób, dekoracji, albumów z całkiem przyziemnych materiałów najlepiej odpadów, które zwykle lądują na śmetniku (np. opakowania po jajkach, skrzynki po owocach itp). Macie jakieś pomysły?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #20781 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:twórcze zajęcia
najlepiej sprawdzić inwencję samych dzieci. Postaw na stole np. taka skrzynkę i daj im zadanie wymyślenia jak można ją zastosować. Zdziwisz sie ile pomysłów będziesz miała.

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #20785 przez milena
Replied by milena on topic O:twórcze zajęcia
Nic z tego, położyłam na stole opakowanie po jajkach z pytaniem co z tego można zrobić i co? Usłyszałam "ej mama, do kosza z tym". ;)

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #20793 przez halina
Replied by halina on topic O:twórcze zajęcia
Hehe, za mało motywowałaś latorośl. Trzeba samej zaangażować się i rzucić na poczatek jakimś pomysłem.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #20799 przez milena
dlatego pytam o wasze sugestie. ;)

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #20809 przez garafa
Replied by garafa on topic O:twórcze zajęcia
Może niech sobie sami uszyją pokrowce na komórki?;) Daj im materiały, wstążki, guziki, no i naparstki na palce ;) Baw się z nimi, sama też sobie uszyj ;). Albo upieczcie wspólnie jakieś ciasto, w kuchni też się można bawić, jak robisz zupę, dzieciaki mogą obierać marchew czy umyć pietruszkę...

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #20824 przez milena
W kuchni i owszem, angażowałam ich ale jak byli w wieku przedszkolnym, teraz już kompletnie to ich nie interesuje. Szycie chłopaka też nie rajcuje. Ale starszego (10 lat), maniaka komputerowego zainteresowałam już przerobieniem skrzynki po owocach na pudełko na komputerowe akcesoria. Gotów nawet na dekupaż i już szuka serwetek z motywami komputerowymi. ;) Może coś z tego wyjdzie. Młodszy też coś już kombinuje dla siebie.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena