× Zajęcia dzieci

ścianka wspinaczkowa

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #19589 przez ann_a
ścianka wspinaczkowa was created by ann_a
Wspinają się wasze dzieci po ściankach wspinaczkowych? W jakim wieku można bezpiecznie zaczynać? Moi 7latkowie zapalili się do tego i widzą się już jako zdobywcy Himalajów ale mam wątpliwości czy to nie za wcześnie. Co o tym sądzicie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #19601 przez blondynka
Replied by blondynka on topic O:ścianka wspinaczkowa
Mój syn też przechodził okres wspinaczkowy, ale miał 10 lub 11 lat. Ścianki wspinaczkowe są różna z różnym stopniem trudności. Najlepiej wybrać się razem z juniorem na rekonesans do najbliższej i popytać czy mogą coś zaoferować takiemu małemu sportowcowi.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #19606 przez kinga
Replied by kinga on topic O:ścianka wspinaczkowa
Aniu, już 5 latki mogą zaczynać przygodę ze wspinaczką, bo są ścianki dla maluchów, łatwe i z większymi uchwytami. Mój syn był pierwszy raz na takiej ściance chyba w wieku 6 lat i był zachwycony,tylko ręce go potem bolały, ale i tak chciał tam wracać.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #19615 przez anka
Replied by anka on topic O:ścianka wspinaczkowa
fajna sprawa takie ścianki do wspinania. Sama powspinałabym się, szkoda tylko, że jest tak mało miejsc do wspinania.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #19624 przez ann_a
Replied by ann_a on topic O:ścianka wspinaczkowa
Ja mam na szczęście taką ściankę w odległości kilku km od domu i jutro tam wybieramy się. :)

• Ścianka wspinaczkowa
  • Gość
  • Gość
10 lata 2 miesiąc temu #19960 przez Ścianka wspinaczkowa
Replied by Ścianka wspinaczkowa on topic O:ścianka wspinaczkowa
Jest bardzo fajna ścianka w Jankach, na której są specjalne trasy dostosowane do wieku dzieciaków. Asekurować może instruktor lub rodzic po krótkim przeszkoleniu. To jest w CH Janki - klub Gravitan. Są również specjalne zajęcia semestralne właśnie na ściance, gdzie i dziecko i Wy możecie się sprawdzić i nieźle wypocić;p może ktoś chętny?;)

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #20003 przez bogna
Replied by bogna on topic O:ścianka wspinaczkowa
Szkoda, że ja nie mam czegoś takiego w pobliżu :P bo sama chętnie popróbowałabym swoich sił na takiej ściance.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena