× Zajęcia dzieci

własne ozdoby choinkowe

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #2274 przez kinga
Replied by kinga on topic O:własne ozdoby choinkowe
Myślę, że wytrzyma, bo to jodła a nie świerk. No i nie przegrzewamy jej, stoi w pokoju, w którym nikt nie śpi więc na noc przykręcam kaloryfer i odkręcam dopiero następnego dnia popołudniu na 5-6 godzin. A przynajmniej nie będzie szkoda rozbierać, bo na Trzech Króli pewnie będzie już się sypać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Nina
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #2306 przez Nina
Replied by Nina on topic O:własne ozdoby choinkowe
u mnie też już stoi i nie będzie się sypać bo sztuczna :woohoo:

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #2311 przez asiulandia
Replied by asiulandia on topic O:własne ozdoby choinkowe
a u mnie dzieci zajmą się choiną dopiero w niedzielę bo jutro mam zamiar upiec pierniczki i kilka powiesimy na choince

• Natalia
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #2317 przez Natalia
Replied by Natalia on topic O:własne ozdoby choinkowe
A cukierki też wieszacie na choinkę? Pamiętam z mojego dzieciństwa specjalne cukierki choinkowe. Były cienki i długie w kolorowych celofanowych papierkach. U nas w domu już w pierwszy dzień świąt nie było ich na gałęziach do których dzieci sięgnęły a do końca świąt znikały nawet z górnych.:S

• klaudia
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #2326 przez klaudia
Replied by klaudia on topic O:własne ozdoby choinkowe
Cukierki u nas też były i nawet w ubiegłym roku wieszałam ale w tym jakoś ich nie widzę. "Choinkowe" cukierki rzeczywiście są długie i nie tyle w celofanach co w kolorowych "złotkach". Myślę zresztą, że normalne też można obwinąć w bardziej błyszczące papierki i powiesić. U nas też znikały ale papierek zostawał jakby nienaruszony, więc do końca wyglądało, że cukierki wiszą, tylko jak się takiego cukierka dotknęło to okazywało się, że to puste opakowanie. :woohoo: Dzieci są zdolne.

• julia
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #2337 przez julia
Replied by julia on topic O:własne ozdoby choinkowe
U nas zawsze wiesza się cukierki ale takie zwykłe czekoladowe tylko zawijamy je w kolorowe papierki. Dzieci też ściągały je z choinki już pierwszego wieczoru po powieszeniu. W ubiegłym roku zrobiłam im psikusa i cukierki na dolnych gałęziach zamieniłam cukierkami imbirowymi, których dzieci nie cierpią. W efekcie cukierki czekoladowe wiszące wyżej uchowały się aż do momentu rozbierania choinki.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #21216 przez Aleksandra
Replied by Aleksandra on topic O:własne ozdoby choinkowe
Dobry pomysł z podmienianiem cukierków. Można zawijać w papierek również suszone owoce, zdrowsze i tez jakaś niespodzianka, bo w jednym może być morela, w innym śliwka albo jabłko.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena