× Zajęcia dzieci

czytniki e-booków

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #17655 przez halina
Replied by halina on topic O:czytniki e-booków
Jeśli facet kupował czytniki znacznie taniej przeznaczone na USA i nielegalnie przewoził do Polski to i tak dorzuciłsobie niezłą marżę. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #17672 przez agnicha
Replied by agnicha on topic O:czytniki e-booków
Meg, a bez rejestraacji na amazonie ten czytnik nie bedzie dzialal? W koncu nie kazdy kupuje ksiazki na amazon a w Polsce jest juz sporo ksiazek na ten czytnik wiec po co rejestracja?

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #17684 przez meg
Replied by meg on topic O:czytniki e-booków
Będzie działał, ale rejestracja to wygoda, bo i gazety można zaprenumerowaC i same wpadną na czytnik i wysłać ebooka zamówionego w polskiej księgarni na adres mailowy na Amazonie i trafi ona prosto na czytnik.Mnie głównie chodzi o gazety, bo fajnie mieć świeżą gazetkę do porannej kawy.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #17711 przez jagna
Replied by jagna on topic O:czytniki e-booków
Meg, a da się czytać w tym czytniku trzymając go w jednej ręce? Tj chodzi o to czy można jedną ręką przekręcać kartki?

Jagna

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #17729 przez meg
Jasne, że się da, lepiej niż papierową książkę i w dodatku ten kindle jest bardzo lekki więc możesz czytać całe godziny i ręka nie zmęczy się. :)

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #17756 przez baszka
Replied by baszka on topic O:czytniki e-booków
A ja wolę tradycyjną książkę i papierową gazetę i chyba nigdy nie przekonam się do takich gadżetów jak czytniki.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #17788 przez meg
Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Ja też generalnie wolę szelest prawdziwej książki czy gazety, ale czytnik jednak praktyczniejszy. Gdziekolwiek pójdę mam ze sobą książki, które aktualnie czytam (a czytam równolegle kilka) czy gazetę, czy to będzie kolejka do kasy w markecie czy poczekalnia u dentysty albo czekanie w samochodzie przed marketem budowlanym aż mąż zdecyduje się które narzędzie kupić.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena