× Zajęcia dzieci

czytniki e-booków

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #17499 przez meg
Replied by meg on topic O:czytniki e-booków
Jasne, że dam znać jak działa. Na razie przyszło tylko etui, więc widzę, że spokojnie zmieszczę w torebce i czekanie w kolejce nie będzie takie uciążliwe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #17515 przez justyna
Replied by justyna on topic O:czytniki e-booków
Etui wysyłali oddzielnie? A gdzie kupowałaś? Też jestem mocno zainteresowana więc czekam na Twoje relacje.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #17527 przez meg
Etui oddzielnie, bo kupowałam na Allegro a sam czytnik na Amazon. Jutro powinien być u mnie więc dam znać co to za cudo.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #17542 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:czytniki e-booków
Meg, ja widziałam te kindle na allegro tańsze niż w amazonie, dlaczego więc leciałaś z zakupem za ocean?

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #17578 przez agnicha
Replied by agnicha on topic O:czytniki e-booków
I przyszedl? Ze Stanow moze byc opozniony. Ciekawa jestem twojej relacji jak na czyms tak malym czyta sie.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #17589 przez meg
Zuzza, widziałam te tańsze na Allegro i już miałam kupić, ale postudiowałam opinie i komentarze o sprzedającym i wycofałam się. Ma bardzo dużo negatywnych komentarzy, głównie typu że dostarcza używany sprzęt jako nowy, nie odpowiada na majle i telefony po dostawie itp. No i odkryłam dlaczego tak tanio sprzedaje. Otóż sprzedaje kindle sponsorowane przeznaczone tylko na rynek amerykański. Przykładowo mój Touch w wersji international kosztuje w Amazon 139 dol + przesylka i Vat w Polsce co w efekcie dało 622 zł. A na rynek amerykański Amazon sprzedaje tego kindla za 99 dol (z nieagresywnymi reklamami np. jako wygaszacz ekranu) i nic wiecej, przesylka na ich koszt. I ten polski dostawca kupuje takie sponsorowane kindle przeznaczone na USA i nielegalnie wprowadza na polski rynek. Potem moga byc problemy z gwarancją albo zarejestrowaniem kindelka na koncie w Amazon. No i te negatywne komentarze ... wolałam już dopłacic stówę i mieć legalny sprzęt. Przyszedł w 5 dni od zamówienia i gdyby nie opieszały polski oddział kuriera to trafiłby nawet w 4 dni. :)
A jak działa? Super! Jeszcze nie poznałam wszystkich możliwości, nie mam jeszcze zaprenumerowanej gazety ale to zrobię. Na razie rozeznaje polskie księgarnie dostarczające książki w formacie na kindla.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #17598 przez Kahita
Replied by Kahita on topic O:czytniki e-booków
I dobrze zrobiłaś, lepiej dać stówkę więcej i mieć sprzęt nowy a nie później użerać się z nieodpowiedzialnym sprzedawcą. Ja już się tak nauczyłam, że jak coś jest mocno tańsze to podejrzane.
Już ci zazdroszczę zabawy z czytnikiem. :))

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena