× Zajęcia dzieci

czytniki e-booków

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #16222 przez kinga
Replied by kinga on topic O:czytniki e-booków
Możesz poszukać w necie, może są gdzieś tańsze. Ja mam sklep Vobisu pod nosem i dlatego tam często kupuję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #16250 przez kalinka
Replied by kalinka on topic O:czytniki e-booków
A nie lepsza książka? Nie przemawiają do mnie tego typu nowości. Moje dziecko widzi mnie czytającą, razem pożyczamy mu książeczki w bibliotece, i mam nadzieję, że zaszczepię w nim miłość do książek. Tych prawdziwych. Bo zdrowsze dla oka i organizmu (komputery, czytniki promieniują).

Zabijać to nie znaczy wyjąć rewolwer jak Buck Jones i zrobić pif-paf! To wcale nie tak. Można zabijać w sercu. Po prostu przestać kogoś kochać. I wtedy ten ktoś umiera.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #16268 przez blondynka
Replied by blondynka on topic O:czytniki e-booków
Z tego co tu piszą dziewczyny wynika, że czytniki działają trochę inaczej niż komputery i nie męczą oczu. Ale zgadzam się, że nie ma to jak prawdziwa papierowa książka, tylko niestety one szybko zostaną całkowicie zastąpione przez elektroniczne, czy nam się to podoba czy nie. :(

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #16281 przez kalinka
blondynka napisał:

Z tego co tu piszą dziewczyny wynika, że czytniki działają trochę inaczej niż komputery i nie męczą oczu. Ale zgadzam się, że nie ma to jak prawdziwa papierowa książka, tylko niestety one szybko zostaną całkowicie zastąpione przez elektroniczne, czy nam się to podoba czy nie. :(

trudno mi w to uwierzyć. Zawsze będą ludzie, którzy będą kochali książki, te prawdziwe, za ich szelest, zapach. Zwłaszcza, że coraz więcej osób odwraca się od pogoni za nowinkami technicznymi, pragnąc spokoju, ciszy, kontaktu z naturą nie przerywanego ciągłym szumem komputerów, dzwonkami telefonów. Nie wiem jak będzie, ale mam nadzieję, że nigdy nie dojdzie do sytuacji, w której książka zostanie całkowicie wyparta przez elektronikę.

Zabijać to nie znaczy wyjąć rewolwer jak Buck Jones i zrobić pif-paf! To wcale nie tak. Można zabijać w sercu. Po prostu przestać kogoś kochać. I wtedy ten ktoś umiera.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #16290 przez kinga
Replied by kinga on topic O:czytniki e-booków
Ja też wolę czytać dla przyjemności prawdziwą książkę. Ale do nauki, do pracy i na deszczowe wakacje taki czytnik świetnie się sprawdza. I musze Cię zmartwić, te czytniki będą sie rozwijać i wyprą papierowe książki na mur beton. Niestety. :( Pomyśl, że jeszcze nie tak dawno pisaliśmy odręcznie listy, naklejaliśmy znaczek, wrzucaliśmy do skrzynki i tygodniami czekaliśmy na odpowiedź. Wyobrażasz to sobie dzisiaj? A odręcznie pisany list to nie to samo co elektroniczny mail, a kto dziś pisze normalne listy?

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #16291 przez kalinka
Z listami ciężko ;) choć ostatnio napisaliśmy z synusiem list do babci. Taki prawdziwy. No i kartki świąteczne tez wysyłam :D ale ja to pewnie staroświecka jestem :P

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #16293 przez blondynka
Replied by blondynka on topic O:czytniki e-booków
No widzisz, jeszcze tylko kartki świąteczne wysyłasz i synuś list do babci pisze. Jak moje dzieci były mniejsze to też robiły laurki i je wysyłaliśmy do babci pocztą a teraz i babcia i dzieci są skomputeryzowane i nawet laurki lecą mailem. ;) Co więcej, babcia nie może sobie już wyobrazić życia bez poczty elektronicznej.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena