× Zajęcia dzieci

czytniki e-booków

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #15980 przez kinga
Replied by kinga on topic O:czytniki e-booków
Ten który ja kupiłam nie ma możliwości łączenia z Internetem i w ogóle nie ma ekranu dotykowego, tylko steruje się przyciskami. Kupiłam w Vobisie za 650 zł ale widziałam tam też czytnik o 200 zl droższy właśnie z ekranem dotykowym i łącznością z Internetem. Przy tym ekranie dotykowym jest fajna funkcja zakreślania rysikiem słów czy fraz czytanej książce i to jest super dla uczących się. O takim czytniku myślę dla siebie, oczywiście w przyszłości. :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #16017 przez karolina
Replied by karolina on topic O:czytniki e-booków
justyna napisał:

Zainteresowały mnie te czytniki. A czy macie rozeznane jak to jest z kupowaniem do nich książek? Słyszałam, że konkretne czytniki przypisane sa do konkretnej księgarni i książki z innej nie da się czytać w każdym czytniku. Jak to jest w praktyce?

Z tego co zorientowałam się to są różne czytniki, niektóre są przypisane do konkretnej księgarni a inne działają z wszystkimi, zależy od zastosowanych zabezpieczeń. Najlepiej upewnić się przed ewent zakupem czy czytnik, który sobie upatrzyłaś nie jest przywiązany do jakiejś księgarni.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #16036 przez justyna
Replied by justyna on topic O:czytniki e-booków
A co z ebookami, które nie mają zabezpieczeń i są ogólnie dostępne za darmo? Będzie można je czytać na takim czytniku przypisanym do jednej księgarni, mimo ze nie ściągnięte z tej konkretnej księgarni?

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #16070 przez karolina
Replied by karolina on topic O:czytniki e-booków
Moim zdaniem powinny działać na każdym czytniku, ale przed zakupem jeszcze upewnij się u sprzedawcy.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #16105 przez julka
Replied by julka on topic O:czytniki e-booków
kinga napisał:

.... widziałam tam też czytnik o 200 zl droższy właśnie z ekranem dotykowym i łącznością z Internetem. Przy tym ekranie dotykowym jest fajna funkcja zakreślania rysikiem słów czy fraz czytanej książce

To już jest taki czytnik i to dostępny u nas? Ja właśnie czytałam, że Koreańczycy dopiero to wymyślili i ma być dopiero wprowadzane. :S

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #16173 przez kinga
Replied by kinga on topic O:czytniki e-booków
Jest. Tu jest ten, który mnie się podoba:
http://www.vobis.pl/oferta/notebooki_i_tablety/czytniki_e-book/czytniki/111659_czytnik_ebook_onyx_boox_i62_6.aspx

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #16207 przez dusia-czek
Replied by dusia-czek on topic O:czytniki e-booków
Fajne cacko, ale ja poczekam aż potanieją.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena