× Zajęcia dzieci

czytniki e-booków

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #15782 przez kinga
czytniki e-booków was created by kinga
Korzysta któraś z Was z czytnika książek? Widzę teraz takie z e-papierem, który nie męczy oczu i zastanawiam się czy nie kupić jeszcze takiego czytnika na prezent pod choinkę dla moich dzieci, zwłaszcza że większość lektur można już pobrać jako pdf za darmo. No i na długie podróże byłby idealny. Ale jak czyta się na takim małym ekranie? Nie okaże się to jednak męczącym gadżetem? :S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #15790 przez jagoda
Replied by jagoda on topic O:czytniki e-booków
Wiesz, ja uważam, że takie czytniki to jednak przyszłość i wyprą tradycyjne książki, ale wydawało mi się, że to jeszcze trochę potrwa. Teraz poczytałam o e-papierze i myślę, że to jednak poleci teraz szybko.Tak więc zakup byłby chyba sensowny, tyle tylko, że te czytniki na e-papier są jeszcze drogawe a innych nie ma sensu, bo męczą oczy.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #15799 przez kinga
Replied by kinga on topic O:czytniki e-booków
Tak, nie są tanie, ale jeśli mają zastępować prawdziwa książkę to nie mogą być męczące do czytania, więc tylko z e-papierem.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #15800 przez halina
Replied by halina on topic O:czytniki e-booków
Da się czytać, Kinga. Moja siostra ma czytnik z ekranem 6 cali i bez problemu czyta się książkę. Te z większym ekranem nie tylko droższe, ale i cięższe, więc moim zdaniem nie warto.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #15809 przez kinga
Replied by kinga on topic O:czytniki e-booków
Rzeczywiście da się czytać. Kupiłam dla dzieci ale tak mi się podoba, że chyba sobie też zrobię taki prezent przy najbliższej okazji. :laugh:

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #15814 przez paulina
Replied by paulina on topic O:czytniki e-booków
Ja wolę jednak tradycyjna książkę i szelest papieru. ;)

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #15855 przez karolina
Replied by karolina on topic O:czytniki e-booków
Jedno drugiemu nie przeszkadza. Możesz np. czytać tradycyjne książki dla przyjemności i zabierać bibliotekę w czytniku na wakacje. Poza tym wydaje mi się, że to jest przyszłość jeśli chodzi o podręczniki szkolne i akademickie. Jaka to będzie wygoda, gdy zamiast wybierać się do biblioteki i czatować na potrzebną książkę zalogujesz się do biblioteki i pobierzesz książkę w PDF. A może już tak jest?

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena