× Zajęcia dzieci

Czy kontrolujecie to co wasze dzieci mają w komput

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #10757 przez baszka
Kontrolując nie zapominajcie o pendrivach, często tam właśnie przetrzymywane są "trefne" materiały.;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #10774 przez kamilka
Oj tak, ja już trafiłam na taki towar na pendrivie i to przypadkiem. Chciałam coś przenieść z komputera syna i złapałam leżący obok kompa pendrive.:laugh: Nie było tam nic naprawdę strasznego, ale w oczach syna było na tyle zakazane, że chciał to ukryć.;)

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #10781 przez maja_78
Wg mnie same kontrole niewiele dadza, bo dzieci sa przebiegle. Najczesciej sciagaja pirackie filmy i muzyke, rzadziej programy. Trzeba im wyjasnic co to sa prawa autorskie, ze piractwo to kradziez, jak czuliby sie gdyby efekty ich pracy ktos po prostu kradl itp. Trzeba im po prostu wpoic pewne zasady moralne, a to jest zadanie rodzicow. Wtedy kontrola bedzie niepotrzebna.;)

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #10789 przez martyna
Dokładnie tak, Maja. Czym skorupka za młodu nasiąknie .... I zgadzam się, że nauka przyzwoitości to zadanie przede wszystkim rodziców.

• myszka
  • Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 9 miesiąc temu #10796 przez myszka
A moja córka jest bardzo rozsądna, chyba rozsądniejsza ode mnie i mam do niej 100% zaufania, więcej niż do siebie samej.;) To ona mnie edukuje.:laugh:

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #10804 przez maja_78
Tylko pozazdroscic, corki oczywiscie. No i na edukacje nigdy nie za pozno.:laugh:

• jazopola
  • Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 8 miesiąc temu #11186 przez jazopola
Z dziewczynami latwiej. Corki nigdy nie musialam kontrolowac, a ma juz 16 lat, ale synowi musze wszystko sprawdzac i to od czasu, gdy jeszcze chodzil do przedszkola. :(

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena