× Zajęcia dzieci

Czy kontrolujecie to co wasze dzieci mają w komput

• magda
  • Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 10 miesiąc temu #11208 przez magda
No nie powiedziałabym, nie znacie mojej córki, ekscytuje ją gdy robi coś zakazanego. Aż boję się co z niej wyrośnie.:huh: A syn mojej siostry, mniej więcej w tym samym wieku to chodzący aniołek, grzeczny do bólu.;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Wera
  • Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 9 miesiąc temu #11314 przez Wera
Myslę, że każdego dzieciaka trzeba kontrolować, bo nigdy nie wiadomo co takiemu wpadnie do głowy. Czasami na pozór rozsądne dziecko podpatrzy coś u kolegi i będzie chciało go naśladować. ;)

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #11315 przez zielona
Często rodzice nie kontrolują co dzieci mają w komputerze, bo nie znają się na tym. ;) Znam takich.

zielona jestem...

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #12305 przez Krokusik
Mój syn w swoim laptopie nie ma dostępu do internetu i ma zakaz instalowania czegokolwiek bez mojej zgody
Internet mam tylko ja w swoim komputerze i gdy syn czegoś potrzebuje siadamy razem i razem szukamy.
Samodzielnie nie wolno mu szukać i dotychczas nie próbował tego zakazu złamać.
Natomiast zupełnie nie wiem czy w szkole mają kontrolę nad komputerami w świetlicy bo syn czasami opowiada że grają w gry w sieci i to mnie trochę niepokoi. Ja dobieram dziecku gry i sama z nim gram, ale czy w szkole nauczyciel ma pojęcie co robią dzieci to nie wiem :unsure:

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #12332 przez milena
To widocznie Twój syn jest jeszcze mały i nie ma większych potrzeb. Gdy moje dzieci były na etapie pana Kleksa to też razem graliśmy. Potem niestety dzieci mnie przerosły i już nie nadążam z grami. ;) No i nie mam tyle czasu, żeby z nimi siedziec i grać. A co do filtrowania informacji z sieci to trzeba zainstalować dobry filtr, chociaż tak naprawdę żaden filtr nie da 100% ochrony. No ale z tym trzeba się pogodzić.

• Asia
  • Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 7 miesiąc temu #12367 przez Asia
Ja zainstalowałam u dzieci w kompie filtr Nortona a one i tak jak chcą coś znaleźć to idą do kolegi, bo tam nie ma filtra. ;)

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #12395 przez matylda
To może rozmawiać z dziećmi i wytłumaczyć im jakie zagrożenia czyhają w necie. :S

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena