× Problemy rozwojowe dzieci

O:dzieci przed telewizorem

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #39399 przez namdu
Replied by namdu on topic dzieci przed telewizorem
Zgadzam się z przedmówczynią. TV nie dość, że ogłupia, to jeszcze negatywnie wpływa na rozwój ogólny dziecka. Wspólne gry i zabawy (wiem, że w dzisiejszych czasach mało jest na to czasu) i przede wszystkim książki ! od najmłodszych lat trzeba zaszczepić w dzieciakach miłość do literatury. Zwróci im się to w przyszłości ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #39926 przez grazynka8492
Replied by grazynka8492 on topic dzieci przed telewizorem
zdecydowanie polecam Ci jakiegoś psa dla swojego dziecka, zwierzeta budza w dzieciach chec opiekowania sie nimi :)

http://www.kochampsy.org/category/zywienie/

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu - 6 lata 3 miesiąc temu #40880 przez nastkakowal
Replied by nastkakowal on topic dzieci przed telewizorem
To prawda. Zwierzę dałoby radę zająć dziecko, także to jest dobry kierunek. Przy okazji warto też zapoznać się z ofertą Pinokia i wybrać jakieś oryginalne zabawki - epinokio.pl/pol_m_Zabawki-dla-dzieci_Zabawki-wedlug-kategorii_Zabawki-muzyczne_Grzechotki-kolatki-i-kastaniety-17524.html - które również odciągnęłyby malca od ekranu. Trudna to sprawa, niemniej trochę determinacji i ostrej terapii może przynieść skuter. Najważniejsze, żeby zainteresować czymś dziecko, co nie wiąże się z siedzeniem przed ekranem.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #40894 przez dominika
Replied by dominika on topic dzieci przed telewizorem
Wasze dzieci rzeczywiście tyle przesiadują przed telewizorem, że to stanowi problem? Moje w ogóle nie interesują się telewizją, za to godzinami oglądałyby śmieszne filmiki na YouTubie. Już nie wiem co gorsze.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #41243 przez Blasenik
Replied by Blasenik on topic dzieci przed telewizorem

dominika napisał: Wasze dzieci rzeczywiście tyle przesiadują przed telewizorem, że to stanowi problem? Moje w ogóle nie interesują się telewizją, za to godzinami oglądałyby śmieszne filmiki na YouTubie. Już nie wiem co gorsze.

Różnica jest taka, że ma dostęp cały czas do odmóżdżających rzeczy. Lepiej jak już by było włączyć mu coś, co by zawierało wartości edukacyjne :)

system crm - warto usprawnić firmę :)

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #45412 przez Kamila
Replied by Kamila on topic dzieci przed telewizorem
Dlatego stale trzeba kontrolować to co robią dzieci. Nie ma w tym przypadku żartu.

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #55133 przez Kamila
Replied by Kamila on topic O:dzieci przed telewizorem
Niestety wielu rodziców pozwala dzieciom korzystać z komputera, czy telewizji, by mieć więcej spokoju. Później takie dziecko trudno oderwać od różnych urządzeń.

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena