× Problemy rozwojowe dzieci

O:problemy z ubieraniem

• dzidka
  • Gość
  • Gość
13 lata 2 miesiąc temu #4881 przez dzidka
Replied by dzidka on topic O:problemy z ubieraniem
Niekoniecznie minie, moj syn też zaczal przywiazywac uwage do ubioru jak poznal dziewczyne, ale trwało to krotko.:( Jak juz dziewczyna zostala jego stala partnerka, przestal zwracac uwage na ubior.:(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Pati
  • Gość
  • Gość
13 lata 2 miesiąc temu #4892 przez Pati
Replied by Pati on topic O:problemy z ubieraniem
Uważam , że nadmierne przywiązywanie wagi do ubioru też jest złe.
Znam takiego jednego, już dorosłego mężczyznę, który stroi się bardziej niż kobieta. Chodzi również do solarium, kupuje mnóstwo ciuchów i jest zawsze wystrojony i pachnący. Często wygląda lepiej od swojej żony. Prawdziwy laluś. :laugh:

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #4901 przez jagoda
Replied by jagoda on topic O:problemy z ubieraniem
Zgadzam się z Tobą, nadmierne przywiązywanie uwagi do ubioru nie jest dobre u nikogo, a już u faceta to wielka wada.;) Ale olewanie ubioru to też wada, zwłaszcza że często tacy ludzie są na bakier z higieną.

• Jola
  • Gość
  • Gość
13 lata 1 miesiąc temu #4983 przez Jola
Replied by Jola on topic O:problemy z ubieraniem
dzidka napisał:

Niekoniecznie minie, moj syn też zaczal przywiazywac uwage do ubioru jak poznal dziewczyne, ale trwało to krotko.:( Jak juz dziewczyna zostala jego stala partnerka, przestal zwracac uwage na ubior.:(

ciekawe czy i u mnie bedzie tak krotko. Moja 12letnia corka nie przywiazywala calkowicie uwagi do stroju, co jej dalam to zalozyla a jak nie przygotowalam przy lozku nic swiezego to zakladala brudne ciuchy. Teraz spodobal jej sie chlopak, ktory niedawno wprowadzil sie do naszego domu i zaczela sie stroic ... i to jak ... przebiera sie kilka razy dziennie.:woohoo: Nie wiem juz co gorsze.

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #5060 przez jagoda
Replied by jagoda on topic O:problemy z ubieraniem
Moja kuzynka też tak miała. Przeszło jej dopiero jak chłopak (kolejny) stał się oficjalnym narzeczonym. ;) Teraz, jako mężatka, dba o siebie, ale bez przesady.

• agata
  • Gość
  • Gość
13 lata 1 miesiąc temu #5127 przez agata
Replied by agata on topic O:problemy z ubieraniem
Moja ma dopiero 9 lat. Na dzialce sasiadow pojawili sie goscie z niewiele starszym chlopakiem i moja latorosl nagle zaczela sie strasznie stroic, rano trwa to prawie godzine zanim ostatecznie zdecyduje sie co zalozyc, a i tak po 1-2 godzinach przebiera sie znowu.;) Mam nadzieje, ze nie zostanie jej to na caly okres dojrzewania, bo oszaleje.:(

• agnieszka
  • Gość
  • Gość
12 lata 8 miesiąc temu #6948 przez agnieszka
Replied by agnieszka on topic O:problemy z ubieraniem
Mam ten sam problem. Moja corka ma dopiero 4 lata a juz ma wyrobione zdanie na temat ubioru i co rano przezywam horror z jej ubieraniem. Wstajemy juz o pol godziny wczesniej, zeby zdarzyc do przedszkola i pracy. :( Najgorsze, ze jej upodobania ciagle zmieniaja sie i np. jesli wieczorem cos wybierze i przygotujemy ten stroj kolo lozka to rano budzi sie w innym nastroju i zdecydowanie nie chce zalozyc tego, co wieczorem sama wybrala.:( Nie wiem juz co mam z nia robic.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena