× Problemy rozwojowe dzieci

Katar

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #43275 przez ICE_GIRL
Katar was created by ICE_GIRL
Poradźcie proszę Kochane, co jest skuteczne na katar, moja córka ma zapchany nosek od czwartku, w nocy cieżko oddycha chyba jej za bardzo wysycha śluzówka, wydmuchujemy, nawilżam powietrze w pokoju co jeszcze mogę zrobić, żeby szybciej się go pozbyć?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #43297 przez jagoda
Replied by jagoda on topic Katar
Wystarczy kropla olejku eukaliptusowego na poduszkę. A jeszcze lepiej Olbas Oil.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #43308 przez biskit
Replied by biskit on topic Katar
Woda morska do noska, bo ułatwia spływanie wydzieliny i olejek (kamforowy, eukaliptusowy, olbas, amol - cokolwiek).

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #43334 przez annabog
Replied by annabog on topic Katar

biskit napisał: Woda morska do noska, bo ułatwia spływanie wydzieliny i olejek (kamforowy, eukaliptusowy, olbas, amol - cokolwiek).

Dokładnie tak. I ŻADNYCH kropli do noska.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #43420 przez ICE_GIRL
Replied by ICE_GIRL on topic Katar
Moja mała skończyła 2 latka i koleżanka poradziła mi jakiś spray ( tylko nie wiem czy dobrze zapamiętałam nazwe) nozitix czy coś takiego, podobno jest na naturalnych składników, gęsty i nie spływa do gardziołka. A cos jeszcze mówiła że ma słodkawy smak więc dzieci chętniej pozwalają sobie zapuścić do noska. Znacie go?

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #44046 przez barba
Replied by barba on topic Katar
Znam i lubię, syn też, a on ogólnie nie przepada z kroplami do nosa ani sprayami, ciężko się dziwić zazwyczaj dziwny dają smak a młody to się już nie raz krztusił jak mu więcej tego zaleciało do gardła, tutaj tego problemu nie ma.

Więcej
1 rok 4 miesiąc temu #59374 przez petitka
Replied by petitka on topic Katar

Woda morska do noska, bo ułatwia spływanie wydzieliny i olejek (kamforowy, eukaliptusowy, olbas, amol - cokolwiek).
A na katar alergiczny, taki wodnisty, też to działa?

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena