× Problemy rozwojowe dzieci

Podręczniki

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #30318 przez Krokusik
Replied by Krokusik on topic Podręczniki
Ja zakup podręczników rozkładam na 3 miesiące, żeby się wyrobić finansowo. Zostało mi jeszcze kilka do kupienia najdroższych, bo do języków trzeba kupić nowe zestawy książek i ćwiczeń.
Zeszyty kupiłam bardzo tanio w lidlu :) Torba do szkoły też już kupiona. Na szczęście piórnik przeżył z poprzedniego roku, więc mam jeden wydatek mniej :D .

A Wy na jakim jesteście etapie przygotowań do nowego roku szkolnego ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #30320 przez halina
Replied by halina on topic Podręczniki
Póki co to jescze nie mój problem, ale wiem, że bywa ciężko, zwłaszcza jak ma się więcej dzieci. Moja siostra odkłada na podręczniki i inne wyposażenie szkolne + na jakieś wakacje przez cały rok, już od października roku poprzedniego. Mówi, że inaczej nie wyrobili by się, mimo, że rodzice trochę pomagają np. dopłacając do wakacji. Dlatego uważam, że dobrze, że rząd zabrał się wreszcie za szkolne eldorado wydawców.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #30323 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic Podręczniki
Mój idzie do IV klasy i w dodatku jedynak, więc nie jest tak źle. Książki już czekają od miesiąca, zeszyty też już w komplecie, reszta mogłaby być z ub.roku ale kiermasze tak kusiły, że prawie wszystko jest nowe. ;)
Ale jeśli ma się kilku uczniów w domu to rzeczywiście trzeba nieźle się nagimnastykować.

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #33720 przez Paulina_Maslowska
Replied by Paulina_Maslowska on topic Podręczniki
Bardzo dobrą ofertę podręczników znajdziecie w czytaniomania.pl/Podreczniki,c,2735

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu - 4 lata 3 miesiąc temu #50371 przez nastunia
Replied by nastunia on topic Podręczniki
Ja również rozkładam wydatki związane ze szkołą dziecka na dłuższy okres. Np. takie artykuły szkolne kupuję przez internet w sklepie www - xxx. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić, bo jak każda z was wydatków mam sporo.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena