× Problemy rozwojowe dzieci

Podręczniki

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #29282 przez moniko
Podręczniki was created by moniko
Potrzebuje podręczniki do liceum wiem, ze to dopiero czerwiec ale mam wrażenie, że później jak wszyscy się rzucą na książki to będzie problem a ja jednak nie lubie wszystkiego na ostatnią chwilę zostawiać. może ma ktos zestaw podręczników??Chętnię odkupię!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #29285 przez nata
Replied by nata on topic Podręczniki
Zestaw podręczników? Byle jakich byle do liceum? ? ;)

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #29289 przez halina
Replied by halina on topic Podręczniki
A masz już w czerwcu infirmacje jakie podręczniki będą w przyszlym roku szkolnym wymagane do konkretnej klasy? Takie informacje są chyba póżniej ogłaszane.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #29296 przez milena
Replied by milena on topic Podręczniki
Z używanymi podręcznikami jest ten problem, że co roku wydawnictwa nieco "ulepszają" stare podręczniki, by wykluczyć z obrotu używane a tym samym zwiększyć swoją sprzedaż. :( Trzeba więc najpierw dowiedzieć się w szkole jakie konkretnie podręczniki będą używane w danej klasie.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #29370 przez moniko
Replied by moniko on topic Podręczniki
Gdyby nie usuwali każdego linka, którego człowiek wklei wtedy posty miałyby sens. sklep.wsip.pl/wyszukiwarka-zaawansowana/wyniki-wyszukiwania/?search%5Bpoziomy_uid%5D=212203 klasa 3 liceum ogólnokształcące mi potrzebne, książki są już zatwierdzone przez nauczyciela więc z tym nie będzie problemów, chociaż w jednej szkole pomyśleli żeby nie robić tego na ostatnią chwilę i wtedy wszyscy kupuja na gwałt.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #29372 przez halina
Replied by halina on topic Podręczniki
Ale tam masz wszelkie podręczniki do 3 klasy, niekoniecznie tylko te, których potrzebujesz. Nie prościej dać ogłoszenie w szkole twojego dziecka? Od razu mogłabyś ocenić jaki jest stan ksiąźki.

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #29570 przez moniko
Replied by moniko on topic Podręczniki
Nie wyrażają zgody na takie działania w mojej szkole, wiem, że są tam różne podreczniki ale jak by się ktoś odezwał to już indywidualnie bym ustała. Ale widzę, że chyba tu nic nie zdziałam:)

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena