× Problemy rozwojowe dzieci

nastolatek

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #28624 przez sylwia4012
nastolatek was created by sylwia4012
Mamy!
nasza nastolatka ma 14 lat i jak to nastolatka ma przed rodzicami tajemnice. Ostatnio zainstalowałam blokadę na komputerze, ale jeszcze przydałoby się coś na telefon. Może któraś z Was posiada podsłuch telefonu dziecka? Czytałam, że jest tam GPS i można kontrolować połączenia i sms. zastanawiam się czy dla bezpieczeństwa córki zainstalować ten spyphone. Może coś mi poradzicie.Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #28625 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic nastolatek
Dla mnie to ryzykowna i niebezpieczna gra.
Czy nas ktos kontrolowal ok.40 lat temu zakladajac podsluchy, jak bylismy nastolatkami?
Powiesz to inne czasy i jak piszesz "dla bezpieczenstwa corki" ?
To bezpieczenstwo to ja widze zupelnie odwrotnie.
Zalozmy, ze "podsluchalas" jak pisze do kolezanki : mam faceta o 6 lat straszego, zaczelam z nim zycie seksualne...Jesli juz wiesz, wkraczasz do akcji dla "bezpieczenstwa corki"?? Ktora dowiedujac sie ,ze mam podsluch i znasz jej wszystkie tajemnice, moze nawet odebrac sobie zycie. To nie rzadkosc, czyli fajne - Dla bezpieczenstwa corki???
W najlepszym wypadku zamknie w sobie i stracisz corke,kompletne jej zaufanie,niby bedzie ale jakby jej nie bylo....
Zostawmy dzieciom naszym podobna mlodosc ,jaka sami mielismy. Uczyc sie zycia chocby na duzych bledach, to jest o wiele mniej ryzykowne.....

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #28626 przez Tadeusz
Najlepsze jak zawsze byloby: duzo z dzieckiem rozmawiac, ostrzegac przed roznymi niebezpieczenstwami, sluzac doswiadczeniami z zycia doroslych.

(Madrosc Strycha)

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #28630 przez halina
Replied by halina on topic nastolatek
Brawo Tadeusz. :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Tadeusz

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #28635 przez Tadeusz

halina napisał: Brawo Tadeusz. :)

Dzieki Halina za oklask :)
Kurcze po co ja to pisze, juz mi nikt kolejnego nie dolozy. Ale w koncu Jasmin dogonilem,a juz zazdroscilej Jej powoli :woohoo:

(Madrosc Strycha)

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #28642 przez muriel
Replied by muriel on topic nastolatek
Ja też jestem przeciwna szpiegowaniu w ogóle, a dzieci w szczególności. Niczego dobrego to nie przyniesie poza brakiem zaufania dziecka i jego kontrakcją. Co innego śledzenie przez gps gdzie aktualnie znajduje się dziecko. To dla jego bezpieczeństwa ale i tak takie śledzenie powinno być za wiedzą dziecka. Jak będzie chciało to i tak to obejdzie bo np. zamieni się telefonem z koleżanką, ale nie ma idealnych rozwiązań.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #28645 przez bogna
Replied by bogna on topic nastolatek
Szpiegowanie to brzydka cecha i nie wolno uczyć tego dzieci! Pod żadnym pozorem!

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena