× Problemy rozwojowe dzieci

trzeci migdał - operować?

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #14464 przez anka
Replied by anka on topic O:trzeci migdał - operować?
Moja siostrzenica też miała usuwany migdał jak miała niecałe 6 lat. Dosyć dobrze zniosła operację, ale ona w ogóle jest dzielna, no i mama przebywała z nią na oddziale a jak musiała wyjść to przychodził tata. Operacja była z powodu częstych angin i od tej pory nie choruje. Ale nie wiadomo jeszcze czy wyleczyła dziecko całkowicie, bo operacja była raptem kilka miesięcy temu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #14549 przez kamilka
Replied by kamilka on topic O:trzeci migdał - operować?
Myślę, że trzeba zaufać lekarzowi i gdy ten zaleca zabieg to zdecydować się na niego. Tyle tylko, że ja należę do tych co dmuchają na zimne i dlatego wcześniej skonsultowałabym innego laryngologa. ;)

• kalina
  • Autor
  • Gość
  • Gość
10 lata 9 miesiąc temu #16485 przez kalina
Replied by kalina on topic O:trzeci migdał - operować?
moj syn(3 latka) ma problemy ze snem przez trzeci migdal,nie wysypia sie w nocy ,ma problemy z koncentracja w ciagu dnia jest bardzo poirytowany ,zmeczony...odbija sie to wszystko niestety na jego zachowaniu i na nas.Wiadomo zmeczone i niewyspane dziecko daje popalic,a jak na zlosc on nie chce mi juz spac w ciagu dnia i jest poprostu kaplica.Zdecydowalismy sie na zabieg bo lekarz nam powiedzial ze moze sie to pozniej odbijac na jego nauce...Mam nadzieje ze po tym zabiegu przestanie chrapac i dobrze sie wysypiac no i oczywiscie ze nie bedzie wtswal taki zmeczony jak do tej pory.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #16598 przez dominika
Replied by dominika on topic O:trzeci migdał - operować?
W takiej sytuacji ja bym się nie wahała. Wybierz tylko szpital dobry i przyjazny dla dziecka, żebyś mogła przebywać w nim razem z dzieckiem.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena