× Pielęgnacja urody

nieświeży oddech

Więcej
11 lata 11 miesiąc temu #10761 przez Wega
Replied by Wega on topic O:nieświeży oddech
Odstawienie wędlin wyjdzie ci tylko na zdrowie. Nie masz pojęcia co producenci teraz wciskają w taką wędlinę, najmniej w niej mięsa.;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #11543 przez Camilla
Replied by Camilla on topic O:nieświeży oddech
Irka napisał:

Przy brzydkim zapachu z ust trzeba nie tylko czesto myc zeby ale rowniez ... jezyk, bo na nim tez odkladaja sie bakterie odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach. No i czesto przeplukiwac usta woda.

Nie mam wprawdzie problemów z nieświeżym oddechem, a przynajmniej nic o nim nie wiem, ale kupiłam ostatnio szczoteczkę do zębów i wyczytałam na opakowaniu, że druga strona "główki" szczoteczki służy do czyszczenia języka. Hmm ... może trzeba jednak czyścić język, ale jak to robić? Jak często i jak długo? Nie wiecie?

• Aleksandra
  • Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #15488 przez Aleksandra
Replied by Aleksandra on topic O:nieświeży oddech
też miała ten problem, ale kupiłam płyn do płukania ust Sb12 i problemu już nie mam. Kosztuje troche dużo 110 ale używam go okazjonalnie. Naprawdę pomaga. Kupiłam go od znajomego z Norwegii.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #17014 przez malgorzata85
Replied by malgorzata85 on topic O:nieświeży oddech
Ja też miałam problem z nieświeżym oddechem ale po tygodniowym stosowaniu DentoFresha ,zapach z buzi poprawił się ; ) Mam nadzieję, że z czasem ustanie w zupełności. Guma do żucia likwiduje zapach tylko na chwilę także nie polecam.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #17060 przez Rosemary
Replied by Rosemary on topic O:nieświeży oddech
Camilla napisał:

Nie mam wprawdzie problemów z nieświeżym oddechem, a przynajmniej nic o nim nie wiem, ale kupiłam ostatnio szczoteczkę do zębów i wyczytałam na opakowaniu, że druga strona "główki" szczoteczki służy do czyszczenia języka. Hmm ... może trzeba jednak czyścić język, ale jak to robić? Jak często i jak długo? Nie wiecie?

Po prostu szoruj jezyk ta druga strona szczoteczki i juz. A jak czesto? Tak czesto jak myjesz zeby,a przynajmnie rano i wieczorem.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #17074 przez Camilla
Replied by Camilla on topic O:nieświeży oddech
jozefina napisał:

Ja tez miewalam ten problem i zauwazylam ze nasila sie po zjedzeniu niektorych kielbas, np. salami czy peperoni. Odkad odstawilam wszystkie wedliny i ostre przyprawy sytuacja jest opanowana.;)

Może odpowiedzialna za to jest sól przemysłowa, którą przez lata zastępowano sól spożywczą?

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #17080 przez halina
Replied by halina on topic O:nieświeży oddech
Hehe, albo proszek jajeczny z zepsutych jajek. :laugh:

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena