× Pielęgnacja urody

naturalne wybielanie zębów

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #27702 przez telinka
Replied by telinka on topic naturalne wybielanie zębów
Ciekawe. Ale chyba trzeba pocierać zęby tą skórką przez dłuższy czas. Ciekawe po jakim czasie widać pierwsze efekty.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #27708 przez anka
Replied by anka on topic naturalne wybielanie zębów
Zastanawiające jest w jaki sposób taka skórka poleruje metal. I jeśli tak to czy nie wypoleruje zębów zanadto. :unsure: Ale sprobować chyba warto.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #27767 przez halina
Replied by halina on topic naturalne wybielanie zębów
Dziewczyny, wygląda że ta skórka banana rzeczywiście działa. Rozjaśnia delikatnie zęby i nie zostawia na nich osadu. Wydaje mi się, że działa podobnie do truskawek. :)

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #27773 przez kinga
Replied by kinga on topic naturalne wybielanie zębów
Poza składnikami bakteriobójczymi, skórki banana mają enzymy, które wybielają zęby. Wiec własciwości wybielające nie polegaja na ścieraniu szkliwa, czyli wybielanie jest w tym przypadku bardzo bezpueczne, choć może nie tak efektywne jak u dentysty.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #28431 przez Deryl_33
Replied by Deryl_33 on topic naturalne wybielanie zębów
Witam,
Nie wierze w naturalne sposoby wybielania, próbowałam i nic ale po wielu nieudanych testach odkryłam ostatnio xxx. Jest fantastyczny preparat służący do samodzielnego. Już po 2-3 aplikacjach preparatu, zauważyłam pierwsze efekty, a trwały efekt uzyskałam już po serii 6-8 codziennych aplikacji. Pomimo tego, że nie zawiera nadtlenku wodoru (non-peroxide)jest zdecydowanie lepszy niż efekt stosowania żeli zawierających 6% stężenie nadtlenku. Niepodważalna alternatywa dla drogich kosmetyczno-dentystycznych zabiegów wybielania. Poleciłam ten system wybielania moim koleżanką i wszystkie tak jak ja są zachwycone

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #28435 przez jagna
Replied by jagna on topic naturalne wybielanie zębów
Deryl, marketing szeptany nie jest tu mile widziany, więc powstrzymaj się z takimi "reklamami".

Jagna

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #28536 przez TeresaD45
Replied by TeresaD45 on topic naturalne wybielanie zębów
Hej,

Też używam xxx i zgadzam się z Tobą w 100% ten preparat jest rewelacyjny i to, że po 3 dnia widać już efekty to nie jest żadne czcze gadania, to szczera prawda! Wreszcie nie trzeba wydawać majątku na dentystyczne wybielanie:)!
Pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): Nina35

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena