× Pielęgnacja urody

sposoby na piękne dłonie

Więcej
13 lata 2 tygodni temu #6350 przez katarzyna
sposoby na piękne dłonie was created by katarzyna
Moje dłonie są z reguły suche i często spierzchnięte, zwaszcza zimą. Oczywiście stosuję kremy do rąk, ale one całkiem nie eliminują problemu. A naokoło widzę tyle dziewczyn z pięknymi zadbanymi rękami.;) Co mi radzicie, by poprawić stan skóry moich rąk?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 tygodni temu #6359 przez dominika
Replied by dominika on topic O:sposoby na piękne dłonie
Najlepsza jest kąpiel w lekko podgrzanej oliwie, może być z cytryną a potem założenie bawełnianych rękawiczek i trzymać tak do rana.:)

Więcej
13 lata 2 tygodni temu #6367 przez halina
Replied by halina on topic O:sposoby na piękne dłonie
A może za często je myjesz? Myć trzeba często, zwłaszcza w okresie grypowym, ale bez przesady z mydłem. No i używaj delikatnego mydła, ja używam takiego dla niemowlaków, do wszelkich prac domowych zakładam rękawiczki i wtedy odpada konieczność mocnego szorowania po pracy.

Więcej
13 lata 2 tygodni temu #6408 przez ksenia
Replied by ksenia on topic O:sposoby na piękne dłonie
Ja też mam suche dłonie ale odkryłam, że pomaga im krem do ... stóp. Smaruję nim dłonie wieczorem i przed wyjściem na zewnątrz. Jest tłustszy i lepiej chroni skórę rąk. Oczywiscie nie do stosowania w pracy, gdy masz potem dotykać dokumentów.:woohoo:

Więcej
13 lata 1 tydzień temu #6412 przez saszka
Replied by saszka on topic O:sposoby na piękne dłonie
Kąpiel w oliwie jest dobra ale jeszcze lepiej z dodatkiem olejku rycynowego.:)

Więcej
13 lata 1 tydzień temu #6427 przez milena
Replied by milena on topic O:sposoby na piękne dłonie
halina napisał:

A może za często je myjesz? Myć trzeba często, zwłaszcza w okresie grypowym, ale bez przesady z mydłem.

Myć trzeba często i to mydłem, tyle że delikatnym. A po każdym myciu wetrzeć krem ochronny. Pomysł z kremem do stóp wydaje mi się dobry i sama wypróbuje, przynajmniej na noc.

Więcej
13 lata 1 tydzień temu #6452 przez felicja
Replied by felicja on topic O:sposoby na piękne dłonie
Ja proponuję ci sposób, który sama często używam, a mianowicie peeling połączony z odzywieniem. Dodaję trochę cukru kryształu (im grubszy tym lepiej) do łyżki oliwy i masuję tym dłonie przez kilka minut. Potem spłukuję i pozwalam wsiąknąć olejowi do końca. Dłonie po takim zabiegu mięciutkie jak u niemowlaka.:woohoo:

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena