× Pielęgnacja urody

pięty jak tarka

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #26110 przez Claire
Replied by Claire on topic pięty jak tarka
Kseniu, twoje problemy związane są pewnie z suchym powietrzem. Ja to też miewałam własnie zimą, gdy kaloryfery były włączone na full i czasami aż pekała skóra nie tylko na pietach ale i na podeszwach. Skończyło się, gdy zaczęłam co wieczór wcierać krem do stóp i przede wszystkim zainwestowałam w nawilżacz powietrza. Nawilżenie powietrz to podstawa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #26113 przez ksenia
Replied by ksenia on topic pięty jak tarka
Czyli potwierdza się to co u mnie, bo ja mam też takie problemy tylko zimą. I zaczęłam już mocno nawilzac stopy wieczorem i potem zakładać skarpetki na noc i rano pięty gładziutkie. :)

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #26166 przez Claire
Replied by Claire on topic pięty jak tarka
Kseniu, i nie rób błędu, który ja robiłam. Nie mogłam znieść tych pękających pięt i tarłam je pumeksem jak oszalała. :( A to nie tylko nie pomaga ale wręcz pogorsza stan suchej skóry.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #26349 przez kreolka1
Replied by kreolka1 on topic pięty jak tarka
Ja trę swoje pięty na sucho zwykłym pumeksem - ale też nie do przesady, a potem pakuję stopy w skarpetki z firmy Świt Pharma Spa Exclusive Cosmetics, takie charketerystyczne, trójkątne opakowanie, do dostania w marketach, Rosmannie i Drogeriach Natura (tam je widziałam, ale pewnie są gdzieś jeszcze), one działają jak parafina w gabinecie kosmetycznym więc naprawdę są super rezultaty.
Kiedyś mi pięty pękały, jak byłam trochę za ciężka, potem schudłam i już nie pękają, ale suche są czasami.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #26351 przez ksenia
A te skarpetki mają właściwości nawilżające? Bo doszłam do wniosku, że u mnie chodzi o nawilżenie, jak regularnie wieczorem smaruję grubo kremem i potem zakładam skarpetki to nie mam problemu pękających pięt.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #26353 przez kreolka1
Replied by kreolka1 on topic pięty jak tarka
Tutaj masz opis działania i składników
http://sklep.switpharma.pl/pl/p/Exclusive-Cosmetics-Spa-dla-stop-skarpetki/211
Na moją skórę zawsze najlepiej działa mocznik, balsamy do ciała też z nim używam. A skarpetki warto spróbować, bo naprawdę działają. Oni z tej serii mają jeszcze rękawiczki na dłonie, które też są super - to mogę stwierdzić po stanie skórek przy paznokciach, przez długi czas nie są suche.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #26354 przez ksenia
Dzięki, wygląda obiecująco. Za kilka dni będę w pobliżu Rosmanna i rozejrzę się za tymi skarpetkami. A przy okazji mogłabyś powiedzieć jak one wyglądają? Rozumiem, że to coś w rodzaju jednorazowych skarpetek, czy w opakowaniu jest ich kilka czy tylko jedna para?

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena