× Pielęgnacja urody

depilacja

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu - 5 lata 1 miesiąc temu #46910 przez Banieczka
Replied by Banieczka on topic depilacja
Nie ma sie co czarowac.. lepszych efektow od lasera nie bedziecie miec nigdzie.. wystarcza dwa lub trzy zabiegi by efekt byl powalajacy.. wszystko zalezy od tempa wzrostu wlosow.. klinika Miracki z Wawy specjalizuje sie w zabiegach laserowych, jak sie wybrac to tylko do nich

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• ChemoDry B6
  • ChemoDry B6 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Producent kremów
Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #47656 przez ChemoDry B6
Replied by ChemoDry B6 on topic depilacja
Zabiegi laserowe pociągają za sobą skutki uboczne jak zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie czy nawet krwawienie. Aby im zapobiegać należy stosować krem RadioProtect, który zawiera wyciągi z silnych, roślinnych antyoksydantów tj. ostropestu plamistego i rdestu japońskiego.

Przeznaczony jest do pielęgnacji skóry podrażnionej, nie tylko po zabiegach laserowych, ale też po naświetlaniu promieniami UV i jonizującymi (opalanie, radioterapia).

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 11 miesiąc temu #47716 przez omega
Replied by omega on topic depilacja
Ja korzystałam z depilacji laserowej w gabinecie kosmetologii gorlickakruk. Poddałam się całej serii zabiegów, które okazały się bardzo skuteczne. Obawiałam się, że zabieg ten będzie bolesny, ale byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Także spokojnie mogę polecić. :)

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #49115 przez nastunia
Replied by nastunia on topic depilacja
Według mnie depilacja laserowa to bezpieczny i skuteczny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia. Szczególnie jeśli się ma możliwość skorzystania z gabinetu, który dysponuje najnowszym sprzętem, takim jak toruński EndoMed. Dysponują tam laserem diodowym PALOMAR VECTUS, który jest bardzo skuteczny (już po pierwszym zabiegu usuwa do 40% włosków).

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #49283 przez agnieszka
Replied by agnieszka on topic depilacja
Niestety nie dla każdego typu urody depilacja laserowa się sprawdza. Dlatego ja używam depilatora. Przynajmniej mam spokój na dłużej, niż w przypadku maszynki. A że bardzo polubiłam szczotkowanie na sucho to nie mam też problemu z wrastającymi włoskami. Do tego dobry balsam po depilacji - ja używam Skinicer repair balm, bo fajnie chłodzi i neutralizuje zaczerwienienia.

Więcej
4 lata 6 miesiąc temu #49370 przez barba
Replied by barba on topic depilacja
Mi jakoś bardziej do gustu przypadł depilator ipl babyliss, depilacja jest szybka, prosta i bezbolesna, nogi robię w jakieś 20-30 minut, po zwykłym depilatorze mi na maksa włoski wrastały i wygladało to tragicznie i do tego bolało

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #50697 przez Tamara
Replied by Tamara on topic depilacja
A ja zdecydowałam się na epilfree, bo nie bardzo mogę lasery. Efekty takie same, a sporo kasy zostało w kieszeni. :)

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena