× Pielęgnacja urody

depilacja

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #38501 przez czykuś
Replied by czykuś on topic depilacja
według mnie woskiem jest w miarę ok

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #38798 przez KatarzynkaK
Replied by KatarzynkaK on topic depilacja
Moim zdaniem tylko laser. Próbowałam maszynek, wosków, depilatorów itp no po prostu wszystkiego i dopiero teraz jestem zadowolona. Warto zdecydować się na ten zabieg - depilacja laserowa kraków.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #38884 przez Logos
Replied by Logos on topic depilacja
Laser super ale niestety nie dla blondynek. U mnie sprawdziła się metoda Epilfree, często stosowana jako alternatywa lasera (wiadomo, że z jasnymi włosami laser sobie nie poradzi). Niedługo wybieram się na kolejną partię ciała :P

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #38888 przez celinka
Replied by celinka on topic depilacja
A to się u mawia na poszczególne partie ciała ja myślałam że to od razu zrobią wszystko. A jak efekty po tej metodzie jak włoski odrastają coś wolniej? Co jaki czas chodzisz na takie zabiegi.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #39045 przez Daria_aria
Replied by Daria_aria on topic depilacja
Jeżeli decydujesz się na depilację laserową musisz wiedzieć, że to nie jeden zabieg tylko kilka powtórzonych serii. Ale szczerze? To jest super wygodne, nie musisz stresować się, czy czasami pod pachą nie masz jakiegoś wrednego włosa. Ja sobie robiłam ten rodzaj depilacji i nic mi od kilku miesięcy nie odrasta i co najważniejsze nie mam na nogach tych wstrętnych czerwonych krostek. Ja sobie robiłam taką depilację na łydkach i pod pachami - depilacja laserowa kraków

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #39258 przez PoloniaK
Replied by PoloniaK on topic depilacja
Dla Mnie laserowa depilacja to jedyna skuteczna i kompleksowa metoda na pozbycie się zbędnego owłosienia. Nie ukrywam, że te zabiegi są droższe i bardziej czasochłonne od tych tradycyjnych, ale na pewno działają lepiej i bardziej kompleksowo. Dlatego jeśli ktoś z was, ma wątpliwości co do skuteczności owych zabiegów, to ja ze swej strony absolutni je polecam.

http://esteticenter.com/blog/

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #39347 przez slejsza
Replied by slejsza on topic depilacja
mam depilator braun z nakładką chłodzącą. Mąż mi kupił chyba na electro.pl na rocznice slubu i muszę przyznać super działa. Nakładka, przynosi szybkie ukojenie po wyrwaniu włosków, a jednoczesniej, fajnie wychładza i napina skórę

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena