× Pielęgnacja urody

domowe sposoby na piegi

Więcej
13 lata 8 miesiąc temu #3387 przez jolka
Replied by jolka on topic O:domowe sposoby na piegi
halina napisał:

Dziewczyny, nie martwcie się piegami. Te "pocałunki słońca" to oznaka młodości i naprawdę dodają uroku. Noście je z dumą :)

To przemawia do kogoś, kto nigdy nie miał piegów, ale dla młodej pieguski takie piegi to tragedia. Wiem coś o tym, bo sama byłam piegowata. Teraz ich nie mam i nawet żałuję tego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 8 miesiąc temu #3398 przez kinga
Replied by kinga on topic O:domowe sposoby na piegi
Nie martw się, Jolka. Na starość znowu pojawią się :woohoo:

Więcej
13 lata 8 miesiąc temu #3489 przez Weronika_aaa
Replied by Weronika_aaa on topic O:domowe sposoby na piegi
Mozna poprzez zluszczanie naskorka . Nie mozemy zapominac ze piegi to przebarwienia zwiazane z nadmiernym gromadzeniem sie barwnika grupowo w naskorko . Aby je usunac nalezy zluszczyc az 5 warstw naskorka !!!!
Mozna to wykonac u lekarza dermatologa , lub u sprawdzonej dobrze przeszkolonej kosmetyczki . Wsrod polecanych metod mamy wszelkiego rodzaju peelingi chemiczne , maseczke cosmelan , mikrodermabrazje i derrmabrazje , a takze usuwanie przebarwien za pomoca rozporoszonego swiatla pulsacyjnego IPL lub wiazki promieni laserowych . Po zabiegach zawsze trzeba zawsze chronic skore przed nadmierna ekspozycja na slonce uzywajac kosmetykow z filtrami o wspolczynniku powyzej 50 . Zapobiega to nawarotom piegow .
NIE MOZNA POD ZADNYM POZOREM DOMOWYMI SPOSOBAMI INGEROWAC W PIEGI I WSZELAKIEGO RODZAJU PRZEBARWIENIA SKORNE TO JEST NIEBEZPIECZNE !!!
TO MUSI BYC ROBIONE POD OKIEM FACHOWCA LEKARZA DERMATOLOGA BADZ KOSMETOLOGA BADZ KOSMETYCZKI

• paulina
  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 8 miesiąc temu #3492 przez paulina
Replied by paulina on topic O:domowe sposoby na piegi
Przerażasz mnie perspektywą złuszczania 5 warstw naskórka :ohmy: . To już wole powierzchniowe wybielanie pietruszką czy sokiem z brzozy. albo niech sobie będą :unsure:

Więcej
13 lata 8 miesiąc temu #3498 przez Weronika_aaa
Replied by Weronika_aaa on topic O:domowe sposoby na piegi
To nic fajnego piegi sama wiem . Bo kiedy pojawia sie slonce moj nos ramiona i plecy wygladaja fatalnie .
Ale naprawde uwierz mi zaakceptuj sie taka jaka jestes.. albo skorzystaj z zabiegu kosmetycznego ...
Czy nie najwazniejsze jest to ze nie bola ... nic sie z nimi nie dzieje ? Fakt przeszkadzaja tylko Twoim oczom ... ale wiesz jesli moge wtracic tutaj taka mala dygresje . Moja ciocia kiedys wyjechala na wczasy... moze to nie tyczy sie Twojej sytuacji ale warto sie zastanowic zanim sie zacznie ingerowac .
Wyjechala na wczasy i postanowila sobie jeszcze z narzeczonym wtedy ... udac na wycieczke przez pola kłosy zboza itp itd .
Miala bardzo kłusa bluzeczke ... a na gorze przy piersi miala odstajace znamie zahaczyla je kłosem . Ciocia zmarla po pol roku .. okazalo sie iz byl to rak zlosliwy . Zaczela babrac... to wszystko zaniechala nie poszla do lekarza ....
Warto uwazac i nie ingerowac jesli sie w ogole nie wie z czym ma sie do czynienia ... wiec lepiej chyba zyc w zgodzie z piegami niz narobic sobie klopotow .

Więcej
13 lata 8 miesiąc temu #3507 przez halina
Replied by halina on topic O:domowe sposoby na piegi
Weronika ma rację, te piegi widzisz głównie TY. Inni albo ich nie zauwazają albo im się podobają, bo dodają wdzięku. Ja nie miałabym absolutnie nic przeciwko nim. No i pomyśl, że mogłabyś mieć trądzik zamiast piegów i ciągle walczyć z pryszczami, które lubią wyskakiwać w najbardziej niedogodnym czasie, np. przed randką :(

Więcej
13 lata 8 miesiąc temu #3549 przez jolka
Replied by jolka on topic O:domowe sposoby na piegi
Po wczorajszym dniu spędzonym na wiosennym słońcu nawet mnie dopadły piegi, w tym jeden wielki na środku nosa :woohoo:
Wieki całe nie miałam piegów, skąd więc nagle teraz? Ale nie przeszkadzają mi wcale, czuję się wręcz odmłodzona :)

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena