× Pielęgnacja urody

Pielegnacja włosów pozbawionych blasku :)

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #42079 przez mroowa
Replied by mroowa on topic Pielegnacja włosów pozbawionych blasku :)
Oleje są dobre, ale właściwie tylko na suche włosy. Jeśli włosy pozbawione są blasku, bo czegoś im brakuje, a poza tym mają skłonność do przetłuszczania to olej odpada.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #42086 przez butterfly80
Replied by butterfly80 on topic Pielegnacja włosów pozbawionych blasku :)
Nakladam go na kilka godzin i zmywam :) no nie wiem, moj olejek dziala tak, ze wlosy maja ladny zdrowy połysk. że juz o mocnym nawilzeniu nie wspomne :) za lnianym nie przepadam- uzywalam dosc dlugo, ale nie bylo efektu wow, w przeciwienstwie do arganu :)

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #42090 przez africana
Replied by africana on topic Pielegnacja włosów pozbawionych blasku :)
Potwierdzam informacje o oleju arganowym.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #42102 przez jagna
Tylko jak ma się długie włosy to trochę drogo to wyjdzie. :( Jak często robicie takie maseczki, przed każdym myciem?

Jagna

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #42117 przez Krokusik
Replied by Krokusik on topic Pielegnacja włosów pozbawionych blasku :)
Ja polecam dbanie o włosy również od wewnątrz :) czyli zestawy witamin i minerałów dla kobiet. Często zmęczenie, stres, braki witamin wpływają na wygląd włosów. Mi przyjmowanie witamin poleciła fryzjerka i już po jakiś 2 miesiącach poprawa w wyglądzie włosów była znaczna.
Przy używaniu olejów ważne jest, aby smarować i masować skórę głowy, by odżywiać cebulki włosów.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #42120 przez jagna

Krokusik napisał: Przy używaniu olejów ważne jest, aby smarować i masować skórę głowy, by odżywiać cebulki włosów.

Ooo, to coś nowego dla mnie, zawsze myślałam, że smaruje się same włosy a nie skórę, żeby potem włosy nie przetłuszczały się.

Jagna

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #42123 przez zlotowlosa
Replied by zlotowlosa on topic Pielegnacja włosów pozbawionych blasku :)
Dziewczyny, zamówiłam olej arganowy Inoar :) Az tak drogo mnie to nie uczynilo :) Ale wcierać zamierzam go tylko we włosy- pierwsze słyszę, by wmasowywać olej w skorę glowy :P Postaram sie robic to jak najcześćiej, moze na dobry poczatek 3 razy na tydzien- co sadzicie? :) Zdam relacje, jak olejek sie sprawuje :)

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena