× Pielęgnacja urody

Olej arganowy

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #41870 przez jamaja
Olej arganowy was created by jamaja
Kończę pierwszą buteleczkę oleju arganowego. Nawilża znakomicie, łagodzi też podrażnieniA, ogólnie super. Chcę więc kontynuować kurację ale nie wiem czy nie trzeba robić przerw. Używacie tego oleju? Non stop czy z przerwami?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #41875 przez jonca
Replied by jonca on topic Olej arganowy
Ja stosuję z przerwami, ale nie jest to celowe. Po prostu kończy mi się jeden i nie mam następnego. Nie wiem czy z czasem olej arganowy wyczerpuje swoje możliwości, ale może być tak, że po dłuższym aplikowaniu tego oleju na skórę czy włosy, efekt nie jest już tak spektakularny.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu - 6 lata 3 miesiąc temu #41879 przez Cyna
Replied by Cyna on topic Olej arganowy
Ja korzystam bez przerwy ze swojego oleju. Jest to Avebio Bio Argan Oil i nie wyobrażam już sobie życia bez niego :) Pierwszą butelkę dostałam od koleżanki a od roku kupuję regularnie dużą butelke 100ml na ekobieca.pl/ bo wychodzi najtaniej.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #41883 przez jamaja
Replied by jamaja on topic Olej arganowy
100ml dla kosmetycznego oleju arganowego to chyba standard. Ja kupiłam od Olvity i też jestem zadowolona. A ile ten twój kosztował?

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #41885 przez Cyna
Replied by Cyna on topic Olej arganowy
Płacę 65zł za butelkę, tutaj masz link ekobieca.pl/product-pol-22951-Avebio-Bio-Argan-Oil-Olej-arganowy-100-naturalny-100ml.html :)

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #41886 przez jamaja
Replied by jamaja on topic Olej arganowy
To mój od Olvity jest za połowę tej ceny. Nie jest bio, ale w tym przypadku nie ma to takiego znaczenia.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #41932 przez sylwia
Replied by sylwia on topic Olej arganowy
Chyba zamówię sobie ten olej skoro tak go chwalicie. A próbowałyście olejku jojoba solo? Na mnie lepiej działają produkty z jojoba niż arganem, ale samego olejku jojoba jeszcze nie próbowałam.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena