× Pielęgnacja urody

W jakich butach na wesele

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #35327 przez anka
Replied by anka on topic W jakich butach na wesele
Sajka, a to tworzywo zmienia się w kontakcie ze stopą tak jak w crocsach? Widziałam te melisy w sklepie eobuwie.pl ale nic na ten temat nie piszą, tylko tyle że to tworzywo z recyklingu. No i jak dla mnie to modele koszmarne ale moze trzeba poszukać w innym sklepie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #35436 przez Sajka
Replied by Sajka on topic W jakich butach na wesele
Co do różnorodności wzorów no to może zajrzyj na stronę lolly pop'a - oni mają całkiem niezły wybór... osobiście aktualnie mam chrapkę na te lollypop.pl/pl/p/MELISSA-PATCHULI-beige-red/350, ale muszę chyba zaczekać na przypływ gotówki.
Jeśli chodzi o zmienianie się tego tworzywa to nie jestem pewna - ale wiem ze jest na pewno hypoalergiczne, bo mam bardzo wrażliwa skórę wiec się interesowałam. ...sprawdziłam właśnie w necie i nazywa się to tworzywo "mel-flex"... jest napisane jeszcze ze bardzo wygodne, w 100% recyklowane, itp...

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #35438 przez jagna
Replied by jagna on topic W jakich butach na wesele
To ja wolę już crocsy, same profilują się do stopy i w ofercie Crocs ma też baleriny.

Jagna

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #35443 przez chlebus
Replied by chlebus on topic W jakich butach na wesele
Chciałam kupić te crocsy w Lidlu ale nie załapałam się, mimo że byłam o 8 rano. :( Podobno to tworzywo wykorzystywane jest już w podeszwach wewnętrznych butów narciarskich, bo nie dość, że profiluje się do stopy to jeszcze nagrzewa.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #35444 przez nata
Replied by nata on topic W jakich butach na wesele
W narciarskich butach trudno iść na wesele, ale w balerinach dlaczego nie? Przynajmniej można tańczyć całą noc.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #35451 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic W jakich butach na wesele

nata napisał: W narciarskich butach trudno iść na wesele, ale w balerinach dlaczego nie? Przynajmniej można tańczyć całą noc.

Nata w narciarskich, a moze i kaloszach to by bylo to :woohoo:
I mnie nie bylo w tym wesolym temacie...Nata jestes bezbledna....A przyda mi sie kolejny temacic bo juz powiadomien nie dostaje od tygodnia, cos nie piszecie tam gdzie bywalem? ;)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #35454 przez jamaja
Replied by jamaja on topic W jakich butach na wesele
A gdyby tak zrobić happening i przyjść na wesele w kaloszach?

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena