× Pielęgnacja urody

Zabiegi odmładzające

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu #48161 przez stenka
Replied by stenka on topic Zabiegi odmładzające
Kosmetyczka mojej mamy namówiła ją na taki zabieg ale nie zauważyłam żadnej zmiany. Próbowałam ją komplementować, żeby nie odczuła straconej kasy, ale niestety wyczuła, że nieszczerze.;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu #48305 przez SuperPani
Replied by SuperPani on topic Zabiegi odmładzające
Niektóre zabiegi dają świetne efekty i nie jestem ich przeciwniczką. Tylko wiadomo, jak ze wszystkim czasem lepiej nie przesadzać. ja akurat parę zabiegów pielęgnacyjnych mam na koncie i uważam, że to był świetny pomysł Pewnie jeszcze nie raz pójdę.

Więcej
4 lata 6 miesiąc temu - 4 lata 6 miesiąc temu #49565 przez FitLife
Replied by FitLife on topic Zabiegi odmładzające
Oczywiście zdrowy tryb życia to podstawa podstaw i kiedy to mamy zaliczone, to myślę, że wtedy pora na inne działania. :D Jestem wielką fanką kwasu hialuronowego. Bardzo naturalnie działa na naszą skórę, wygładza zmarszczki i nawilża. Jedynym minusem może być to, że co jakiś czas trzeba powtarzać zabieg, bo kwas się wchłania. Sama ostatnio poszłam do La Boca Clinic w Katowicach wstrzyknąć sobie go w usta i jestem zachwycona!

Więcej
4 lata 6 miesiąc temu #49631 przez paulina
Replied by paulina on topic Zabiegi odmładzające
To na ustach też są zmarszczki? :ohmy:

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #49806 przez JulaSon
Replied by JulaSon on topic Zabiegi odmładzające
Myślę że nie można dać się zwariować z zabiegami odmładzającymi. Jak prowadzi się zdrowy styl życia to żadne ekstra zabiegi nie są potrzebne. W końcu starzenie to natura i można pięknie się starzeć. I takie naturalne starzenie często lepiej wygląda niż sztuczne odmładzanie. Tak myślę.

• Maroko Sklep
  • Maroko Sklep Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Importer oleju arganowego
Więcej
4 lata 5 miesiąc temu - 4 lata 5 miesiąc temu #49814 przez Maroko Sklep
Replied by Maroko Sklep on topic Zabiegi odmładzające
Polecam pielęgnacyjny i oczyszczający zabieg Hammam. Aby wykonać go samemu w domu, potrzebujemy:
- rękawicy z ziarnistej tkaniny i czarnego mydła - masaż przy ich pomocy złuszczy obumarły naskórek, wygładzi ciało i pobudzi krążenie
- glinki bogatej w minerały - odżywi i ujędrni skórę, a także zredukuje jej suchość
- oleju arganowego - nawilży, poprawi jej elastyczność i złagodzi podrażnienia.

Załączniki:

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #49847 przez JulaSon
Replied by JulaSon on topic Zabiegi odmładzające
Czarne mydlo rzeczywiscie świetne, mam z Yves Rocher, też marokańskie a rękawice do masażu od Rossmanna. Glinki nie stosowałam ale muszę spróbować. Nakłada się ją po masażu? I ile trzeba odczekać przed zmyciem?

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena