× Pielęgnacja urody

Walka z cellulitem

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #26122 przez Fil
Walka z cellulitem was created by Fil
Witam, :woohoo:
chce sie z Wami podzielić moim ostatnim odkryciem, a mianowicie tocząc walkę z cellulitem odkryłam super blog cellulitowo.pl, dzieki niemu zrozumiałam co to jest tak naprawdę cellulit i że walka z nim to nie jest taka prosta sprawa. Znajoma polecila mi boddy wrapping. Jeszcze tego nie próbowałam ale już wiele o nim czytałam - dla niewtajemniczonych odnośnie boddy wrappingu polecam naturica.pl/body-wrapping-cellulit, moja znajoma jest nim zachwycona i poleciła mi też sklep internetowy gdzie w przystępnej cenie mogę dostać kosmetyki do wrappingu już zamówiłam:) i teraz czekam z niecierpliwością na ich przyjście:) Dla zainteresowanych kosmetyki zamawiałam na naturica.pl sprawdziłam wiele sklepów , ale wydaje mi się , że ceny i wybór w tym są najbardziej przystępne:)
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #26123 przez Ania1983
Replied by Ania1983 on topic Walka z cellulitem
Hej,
dzięki za link do bloga cellulitowo.pl, kurcze to skarbnica wiedzy:) Zmykam dalej go studiować:) :evil:
Pozdrawiam i zachęcam !!!

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #26308 przez grizi
Replied by grizi on topic Walka z cellulitem
na cellulit - z takich totalnie naturalnych metod u mnie najlepiej sprawdziło się błoto z morza martwego.
Oraz peeling kawowy :D
A wy co stosujecie??

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #26313 przez vanessa
Replied by vanessa on topic Walka z cellulitem
Peeling kawowy na cellulit? Myślałam, że tylko usuwa martwy naskórek. :unsure:

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #26314 przez grizi
Replied by grizi on topic Walka z cellulitem
nie tylko :)
Raz że tak jak piszesz - usuwasz martwy naskórek
2 -masując się już walczysz z cellulitem
3. Kawa - znany od lat środek na poprawę wyglądu skóry
4. A jak dodasz wznacniaczy - typu olejek pomorańczowy, imbirowy, cynamon - mega siła w walce z cellulitem.

Moja koleżanka właśnie po takiej serii zabiegów ma elegancką pupę. Ja natomiast wolę gotowce :) Mniej brudzą :D Nie tyle mnie co łazienkę ;)

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #26316 przez Vicky
Replied by Vicky on topic Walka z cellulitem
Na cellulit to ten peeling kawowy nie pomoże, bo ileż można się masować kawą? Z cellulitem trzeba walczyć od środka i zwalczać przyczyny.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #26336 przez Hardi
Replied by Hardi on topic Walka z cellulitem
Dziękuję za linki zarówno o blogu: cellulitowo.pl oraz sklepie gdzie można nabyć kremy do body wrappingu: naturica.pl Szukając w wielu miejscach informacji na temat- w jak najszybszy sposób pozbyć się zakichanego cellulitu stwierdzam po uważnym przestudiowaniu tegoż blogu, że metoda body wrapping jest the best.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena