× Pielęgnacja urody

krem Nivea

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #23460 przez dominika
krem Nivea was created by dominika
Używacie kremu Nivea? Nie chodzi mi o te "ulepszone" kremy tej marki ale o zwykłą niveę w płaskim pudełeczku? Jakie są wasze wrażenia? Dla mnie to jeden z najlepszych kremów, ale ekspedientki w drogeriach patrzą na mnie z politowaniem jak pytam o ten krem. A ja naprawdę dobrze się po nim czuję. Może tylko na moją cerę tak działa?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #23468 przez anka
Replied by anka on topic krem Nivea
Pewnie, że używam, mam pudełeczka nivei wszędzie: w łazience, przy łóżku, w samochodzie, w torebce, w szufladzie biurka w pracy. Dla mnie to najgenialniejszy krem. I pomyśleć, że przetrwał już tyle lat. A nie ma przecież jakichś nadzwyczajnych składników.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #23533 przez legutko
Replied by legutko on topic krem Nivea
I używacie nivei jako podstawowego kremu do twarzy? Jak dla mnie to za słabo wchłania się, ale doraźnie gdy czuję jakąś suchość to oczywiście stosuję. Tyle tylko, że coraz trudniej kupić ten zwykły krem w charakterystycznym pudełku. Jeśli już to widuję w wielkich pojemnikach, a takiego nie zużyję zanim się zepsuje.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #23548 przez jagna
Replied by jagna on topic krem Nivea
W drogeriach Rossmann dostaniesz w różnych opakowaniach, w metalowych pojemniczkach też.

Jagna

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #23561 przez legutko
Replied by legutko on topic krem Nivea
Dzięki Jagna. U mnie Rossmanna nie ma ale w przyszłym tygodniu będę w Waw więc zajrzę tam.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #23579 przez anka
Replied by anka on topic krem Nivea

legutko napisał: I używacie nivei jako podstawowego kremu do twarzy? Jak dla mnie to za słabo wchłania się, ale doraźnie gdy czuję jakąś suchość to oczywiście stosuję.

Ja dokładnie tak samo. A ponieważ generalnie mam suchą skórę to okazji do doraźnego stosowania jest dużo. ;)

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #23594 przez blondynka
Replied by blondynka on topic krem Nivea
Legutko, Rossmann ma też sprzedaż online. Rozejrzyj się, pewnie mają też niveę.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena