× Pielęgnacja urody

suche włosy

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4684 przez katarzyna
Replied by katarzyna on topic O:suche włosy
Nie wyobrażam sobie niezmycia włosów po takiej tłustej maseczce.:ohmy: Ale jako maseczka przed myciem może być. I chyba wypróbuję właśnie przed myciem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4695 przez sabina
Replied by sabina on topic O:suche włosy
Halina, a ty próbowałaś tej maseczki bez zmywania?

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4702 przez halina
Replied by halina on topic O:suche włosy
Nie, nie robiłam jeszcze ale planuję, i to po myciu, żeby wiedzieć jak będą wyglądały włosy bez ponownego mycia. Jesli nie zda egzaminu to najwyżej umyję ponownie. Na razie robię płukanki w słabym naparze z siemienia lnianego i jest super. Włosy mięciutkie i jakby grubsze.:S Polecam wszystkim zwłaszcza na lato.

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4710 przez sabina
Niegłupi pomysł z siemieniem. A jakie proporcje stosowałaś? Zmywałas potem czy zostawiałaś we włosach?

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4718 przez dominika
Replied by dominika on topic O:suche włosy
Ja kiedyś używałam naparu z siemienia jako żel na włosy i wtedy nie zmywałam oczywiście. Bardzo dobrze sprawdzało się w tej roli.:)

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4731 przez halina
Replied by halina on topic O:suche włosy
sabina napisał:

Niegłupi pomysł z siemieniem. A jakie proporcje stosowałaś? Zmywałas potem czy zostawiałaś we włosach?

Nie, nie zmywałam, ale używałam w dużym rozcieńczeniu, mnie więcej łyżeczka siemienia na litr wody. To był właściwie płyn tylko wyczuwało się, że jest taki lekko "mięsisty". Myślę, że każdy powinien wypróbować proporcje na swoich włosach, bo włosy różnie reagują i mają różne potrzeby.

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4740 przez sabina
Wypróbuję to siemie w proporcji, jaką Ty wypraktykowałaś, chociaż przy moich lekko kręconych włosach napar mógłby być chyba mocniejszy. Myślę, że fajna mogłaby być też maseczka z siemienia, ale już w postaci gęstej galaretko-papki, do zmycia po godzinie. Nie sądzisz?

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena