× Pielęgnacja urody

suche włosy

Więcej
14 lata 3 dni temu #2079 przez dominika
suche włosy was created by dominika
a co proponujecie na strasznie suche włosy? po umyciu nie jestem w stanie ich ułożyć bez ton odżywek, bo po prostu mam siano na głowie :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 dni temu #2082 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:suche włosy
Przy okazji każdego mycia włosów nakładaj na nie maseczkę z majonezu. Efekt gwarantowany!

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
14 lata 2 dni temu #2090 przez sabina
Replied by sabina on topic O:suche włosy
Generalnie przyczyną suchych włosów w zimie jest suche powietrze w pomieszczeniach, czyli trzeba zadbać o lepsze nawilżenie (nawilżacze, wietrzenie). No i bez balsamu nie obejdzie się. Ja w takich wypadkach stosuję odrobinę balsamu bez zmywania.

Więcej
14 lata 2 dni temu #2096 przez asiamisia
Replied by asiamisia on topic O:suche włosy
hmm ... ja właśnie w zimie mam tłuste włosy więc zazdroszczę wam tych suchych, na suche zawsze można nałożyć balsam a z tłustymi pozostaje wieczne mycie

Więcej
14 lata 2 dni temu #2098 przez dominika
Replied by dominika on topic O:suche włosy
Jak jest naprawdę zimno to zakładam na głowę beret i wtedy na drugi-trzeci dzień po myciu mam tłuste włosy ale pierwszego są suche jak pieprz, nakładam więc odżywkę i następnego dnia już muszę myć głowę. Teraz jeszcze chodzę z gołą głową więc na razie nie przetłuszczają mi się. Myślę, że ten balsam nakładany po myciu przyczynia się też do szybszego przetłuszczania, niezależnie od noszonej czapki. Może rzeczywiście spróbuję z majonezem przed myciem.

Więcej
14 lata 1 dzień temu #2105 przez paula321
Replied by paula321 on topic O:suche włosy
Im częściej myjesz, tym bardziej włosy wysuszają się i potem przetłuszczają. Balsam absolutnie konieczny w takiej sytuacji. Jak mi kiedyś skończył się balsam to wypróbowałam "domowy" balsam z przejrzałego banana (musi być rzeczywiście mocno dojrzały, nawet już czerniejący). Zdziałał cuda.

• Karla
  • Gość
  • Gość
13 lata 11 miesiąc temu #2189 przez Karla
Replied by Karla on topic O:suche włosy
a jeszcze lepiej przejrzaly banan razem z przejrzalym avokado

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena