× Pielęgnacja urody

sposoby na suchą skórę

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #42293 przez Kobietacyber123
Replied by Kobietacyber123 on topic sposoby na suchą skórę
Witam. Już to gdzieś pisałam, ale najwyżej powtórzę się. Na wysuszoną skórę czy pękającą podobno dobry jest krem z indyjskich ziół Kailas. My używamy go do podrażnionej skóry, ale na opakowaniu jest też i wspomniana informacja.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu - 6 lata 1 miesiąc temu #42662 przez ICE_GIRL
Replied by ICE_GIRL on topic sposoby na suchą skórę
Od jakiegos czasu ze względu na problemy ze skórą używam Cetaphil - zarówno krem i jak i balsam. Zawierają pantenol, który łagodzi podrażnienia i ułatwia regenerację naskórka oraz olej z orzechów makadamia, który dostarcza skórze niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. A jeszcze ostatnio jak kupiłam krem dowiedziałam się że trwa konkurs, wystarczy tylko kupić dowolny produkt i zarejestrować na ich stronie cetaphil.pl/konkurs/ paragon oraz odpowiedzieć na dość łatwe pytanie. Ja już to zrobiłam może uda mi się wygrać ten zestaw na cały roczek :-) Przydało by się.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #42676 przez Susanah
Replied by Susanah on topic sposoby na suchą skórę
Z tego co ja wiem to ten krem z himalajskich ziół jest na trądzik i wypryski. Więc jak to się ma do suchej skóry?

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #42682 przez Pani_Pawelkowa
Replied by Pani_Pawelkowa on topic sposoby na suchą skórę
Do nawilzenia sa najlepsze olejki, o wiele lepiej docieraja w glab skory niz balsamy czy kremy. Mi jakies czas temu przestala sie podobac konsystencja olejowa, wiec przerzucialam sie na olejek k kremie, wybralam abisynski od bielendy, ktory instensywnie nawilza, likwiduje szorstkosc i dodaje skorze blasku, a konsystencja kremu fajnie sie rozprowadza, szybko wysycha i nie pozostawia lepkiej warstwy.

Więcej
6 lata 2 tygodni temu #42986 przez anka
Replied by anka on topic sposoby na suchą skórę
A nie można po prostu dodać ulubionego olejku, np arganow;) ego do kremu?;)

Więcej
6 lata 2 tygodni temu - 4 lata 8 miesiąc temu #43012 przez martyna-kramska
Replied by martyna-kramska on topic sposoby na suchą skórę
Witam! A co myślicie o mydle z węglem aktywnym ? Mam na myśli normalne ekologiczne mydło, np. takie: ekomydlarnia.pl/mydla-naturalne/1-mydlo-weglowe-100-naturalne-recznie-robione, nie jakieś tam specjalistyczne lecznicze - czy takie mydło sprawdzi się w suchej skórze? Może ktoś stosował?

Więcej
6 lata 2 tygodni temu #43026 przez anka
Replied by anka on topic sposoby na suchą skórę
Z węglem aktywnym? Jakoś ten węgiel nie kojarzy mi się z suchą skórą, raczej wprost przeciwnie.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena