× Pielęgnacja urody

Piersi

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #14851 przez atuiza
Replied by atuiza on topic O:Piersi
Wiadomo że witaminy w nadmiarze też szkodzą. Wszystko z umiarem. A co do składu Bresatfasta to nie ma hormonów, tylko naturalne składniki np. kozieradka czy pestki dyni. Także ze spokojem ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #14864 przez ann_a
Replied by ann_a on topic O:Piersi
Czyli kozieradka wewnętrznie. Tylko jak działa na biust? Ja wiem, że zaleca się ją chudzielcom i anemikom, bo przybiera się po niej na wadze. A pestki dyni jak tu działają? Hmm ... Myślałam, że będzie raczej soja, bo to naturalne hormony. :S

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #14879 przez kamilka
Replied by kamilka on topic O:Piersi
kinga napisał:

Ja polecam (i sama stosuję ;) ) pływanie. Nie ma nic lepszego dla piersi, i idealna gimnastyka i zimna woda.

Też tak uważam. :) Niepotrzebne wówczas ani specjalne kremy ani suplementy. A przy okazji ruch służący całemu organizmowi.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #14886 przez atuiza
Replied by atuiza on topic O:Piersi
ann_a napisał:

Czyli kozieradka wewnętrznie. Tylko jak działa na biust? Ja wiem, że zaleca się ją chudzielcom i anemikom, bo przybiera się po niej na wadze. A pestki dyni jak tu działają? Hmm ... Myślałam, że będzie raczej soja, bo to naturalne hormony. :S

Powiem Ci że sama zaczęłam się zastanawiać jakie znaczenie mają pestki dyni w tych tabletkach.
I poszukałam informacji. A więc w pestkach znajdują się łatwo strawne białka, witamina E i mikroelementy - selen, magnez, cynk, miedź i mangan.Pestki dyni są bardzo dobrym źródłem fitosteroli, a one maja znaczenie w zapobieganiu chorobom serca i naczyń krwionośnych.
Breastfast oddziaływuje na system krążenia, naczynia limfatyczne i krwionośne w bezinwazyjny sposób. Poza tym mówi się ze pierś zbudowana jest z tkanki tłuszczowej. Ale doczytałam że składa się głownie z tkanki gruczołowej, dopiero potem ona przekształca się w tkankę tłuszczową i wtedy piersi opadają. A np.pestki dyni zawierają tez błonnik a wiemy jak działa błonnik.
Wiec wydaje mi się że pestki dyni w tym wypadku działają na układ krążenia pobudzając go a błonnik zawarty w pestkach oddziaływuje pozytywnie na metabolizm. Tak przynajmniej myślę :P

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #14894 przez ann_a
Czyli przez układ krążenia do pięknego biustu? Coś mnie to słabo przekonuje. :S

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #14902 przez Rosemary
Replied by Rosemary on topic O:Piersi
Nasiona kozieradki zwiekszaja wydzielanie soku zoladkowego i trzustkowego oraz sliny, ulatwiaja teawienie i przyswajanie skladnikow odzywczych. powoduja uchwytny przyrost masy ciala a ponadto pobudzaja szpik kostny do tworzeniakwinek czerwonych. Maja tez slabe dzialanie przeciwcukrzycowe.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #14920 przez ann_a
Rosemary napisał:

Nasiona kozieradki .... powoduja uchwytny przyrost masy ciala ...

Czyli może przez przyrost masy ciała wypełnia się biust i ładniej wygląda? :laugh:

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena