× Pielęgnacja urody

Piersi

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #14792 przez atuiza
Piersi was created by atuiza
Jak Wy dbacie o swoje biusty? Niezależnie od rozmiaru, jędrne i uniesione piersi zawsze wyglądają atrakcyjnie. Dlatego tak duże znaczenie ma to, by były zadbane i wypielęgnowane.
Jest wiele sposobów na to byśmy były dumne ze swoich piersi.
Stwórzmy tu na forum własną encyklopedię dbania o biust. Każda niech napisze jak dba o swoje piersi i co można robić by były w stanie idealnym :)

Z tego co wiem, podczas prysznica można stymulować piersi. Kąpiel kończ zawsze natryskiem naprzemiennym najpierw ciepłą wodą, a potem zimną. To poprawi krążenie i wygląd naskórka. Co kilka dni masuj też piersi rękawicą. Delikatnie zataczaj koła, zaczynając od pachy. Najpierw przesuwaj dłonią pod, a następnie nad piersią. Raz w tygodniu zrób delikatny peeling.
Do tego oczywiście można kupić dobry krem - ujędrniający, suplementy- Breastfast, odpowiednia dieta
No ale nie mniej ważny jest dobór odpowiedniego biustonosza. :)

No to teraz Wy napiszcie swoje opinie o biustach i sposoby na ich piękny wygląd :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #14803 przez cybernetyczna
Replied by cybernetyczna on topic O:Piersi
Ja nie bardzo mam czas na tyle zabiegów . A szkoda, bo czasem przydałoby się żeby biust "błyszczał" :) Jedyne co robię to czasem podczas kąpieli masuje piersi. A po szybko smaruję ciało jakimś balsamem. Niekoniecznie przeznaczonym specjalnie do biustu. Słyszałam że niektóre ziółka pomagają w zachowaniu jędrności biustu. Np. kozieradka czy mniszek lekarski.A Breastfast jako suplement jaki ma skład? Ciekawi mnie bo jeśli chodzi o suplementy to brałam tylko na paznokcie i wiem że to głównie był skrzyp polny. A i oczywiście ważny jest dobór odpowiedniej bielizny.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #14806 przez halina
Replied by halina on topic O:Piersi
Uśmiałam się serdecznie z suplementu dla piersi. To już paranoja, suplementy na włosy, na opalanie, na cellulit, a teraz na piersi. :woohoo:

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #14813 przez ann_a
Replied by ann_a on topic O:Piersi
Atuiza, tyle porad dałaś, że trudno z tobą konkurować. Najgorsze, że ja to wszystko wiem, tylko co z tego? Wiem, że zimna woda dobrze robi nie tylko piersiom, ale ja nie cierpię zimna i nie jestem w stanie spłukać się zimną wodą. :( O masażu też wiem i zawsze sobie obiecuję "od poniedziałku", "od wakacji" itd. Ale nie słyszałam o kozieradce i mniszku. Jak to ma działać? Wewnętrznie (napary do picia) czy zewnętrznie(nacierania)? Możesz wyjaśnić?

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #14819 przez kinga
Replied by kinga on topic O:Piersi
Ja polecam (i sama stosuję ;) ) pływanie. Nie ma nic lepszego dla piersi, i idealna gimnastyka i zimna woda.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #14830 przez dusia-czek
Replied by dusia-czek on topic O:Piersi
A propos suplementów "na biust" są też specjalne kremy "na biust" czyli kremy podobnie jak suplementy oddzielne dla twarzy, na szyję, pod oczy, do rąk, do stóp, na piersi, na brzuch no i do całej reszty. W sumie 8 kremów, jeśli doliczy się jeszcze kremy na noc, na słońce to wyjdzie równo dziesięć kremów używanych jednocześnie! :ohmy:

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #14845 przez jagoda
Replied by jagoda on topic O:Piersi
Ostrzegam was, żeby nie brać naraz różnych suplementów, a to na włosy, a to na cerę czy właśnie biust, bo składniki w nich zawarte pokrywają się w dużym stopniu i łatwo o przefajnowanie. Najlepiej dobrze sie odzywiać i suplementy nie będa potrzebne. A w tym na biust nie ma czasem hormonów?

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena