× Pielęgnacja urody

wypadanie włosów

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #44825 przez Klaczunia
Replied by Klaczunia on topic wypadanie włosów
Wiadomo, trzeba probować rożnych rzeczy. Ja na przykład stosowalam plastry dermastic, po których zauważyłam różnicę. Włosy w końcu przestały mi wypadać.

Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #44836 przez Susanah
Replied by Susanah on topic wypadanie włosów
Dziewczyny, jeśli macie długie włosy to po myciu nie zaczynajcie rozczesywać ich od skóry do końcówek tylko najpierw końce (tak 8-10 cm), potem środek a dopiero na końcu od nasady. Ja latami robiłam na odwrót i na grzebieniu zawsze znajdywałam mnóstwo włosów. Teraz nie więcej niż przy zwykłym czesaniu suchych włosów.

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #44840 przez jamaja
Replied by jamaja on topic wypadanie włosów

Susanah napisał: Dziewczyny, jeśli macie długie włosy to po myciu nie zaczynajcie rozczesywać ich od skóry do końcówek tylko najpierw końce (tak 8-10 cm), potem środek a dopiero na końcu od nasady. Ja latami robiłam na odwrót i na grzebieniu zawsze znajdywałam mnóstwo włosów. Teraz nie więcej niż przy zwykłym czesaniu suchych włosów.

Jesli jest problem z rozczesywaniem włosów po myciu to dobrze jest wypłukać je po myciu naparem z siemienia lnianego i problem zniknie.

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu - 5 lata 7 miesiąc temu #44846 przez halina
Replied by halina on topic wypadanie włosów
Warto nauczyć się rozczesywania od końcówek włosów nie tylko po myciu ale też suchych, zwłaszcza zmierzwionych po nocy czy na wietrze. Wiem coś o tym, bo latami miałam długie włosy i problemy z ich rozczesywaniem i dopiero fryzjerka mi to uzmysłowiła. A płukanie siemieniem swoją drogą.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #45356 przez anastazja88
Replied by anastazja88 on topic O:wypadanie włosów
mi bardzo pomo©ly tabletki biotebal i szampon bombar

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #46127 przez Ela1595
Replied by Ela1595 on topic O:wypadanie włosów
Ja stosuję Dermena Repair szampon. Jest całkiem fajny. Wzmacnia włosy i powstrzymuje je przed wypadaniem. Wygląda tak. Warto spróbować, mnie na prawdę pomaga :)

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #46139 przez rybka
Replied by rybka on topic O:wypadanie włosów
Halina, jak rozczesuje się włosy od końcówek? Pod włos? Kombinuje i kombinuję i dalej nie rozumiem.:unsure:

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena