× Pielęgnacja urody

Kosmetyki BIO z certyfikatem ECOCERT

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #14588 przez halina
Replied by halina on topic O:Kosmetyki BIO z certyfikatem ECOCERT
Wy tu dyskutujecie o naturalnych kosmetykach do ciała czy twarzy, a ja ostatnio słyszałam w radiu reklamę jakiegoś środka do czyszczenia podłóg z .... olejkiem migdałowym! Żeby podłogę nawilżyć. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #14599 przez jagna
Replied by jagna on topic O:Kosmetyki BIO z certyfikatem ECOCERT
Ha, ha, ja czekam aż ten środek będzie z Ecocertyfikatem. :woohoo:

Jagna

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #14650 przez Kahita
Replied by Kahita on topic O:Kosmetyki BIO z certyfikatem ECOCERT
Oj tam, oj tam co się czepiacie biednej podłogi. :)) Ona też chce być eko. A na poważnie, chyba same widzicie co robią środki czyszczące z naszymi rękami. Może dodanie olejku migdałowego nie jest wcale głupim pomysłem. Tylko hm... cena pewnie już kosmiczna.
Dejzi, według moich obserwacji większość produktów, które są lub udają eko są droższe. A żywność to już w ogóle. Mnie najbardziej rozbrajają produkty, których opakowanie pięknie się ekologicznie prezentuje a w składzie mamy sztuczny dodatek. Zauważyłam, że już większość firm kosmetycznych ma linie eko.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #14970 przez winka
Replied by winka on topic O:Kosmetyki BIO z certyfikatem ECOCERT
Jeśli chodzi o żywność, to również są odpowiednie oznaczenia. Wydaje mi się, że teraz takich eko i półeko produktów będziemy widzieć więcej. A co do kosmetyków, owszem kupuję ale nie mam takiego parcia by kosmetyk musiał mieć ecocert czy inne oznaczenie. Sprawdzam skład. Jasne jeśli mam wybór a cena jest przybliżona wybiorę z certyfikatem. Dejzi - próbowałaś kosmetyków z tej certyfikowanej serii Flos-lek? teraz nie pora ale na wiosnę chcę zobaczyć tę różnicę. :) Z Avy lubię kremy. No i alterra - też z certyfikatem co czasem kupuję.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #14984 przez halina
Replied by halina on topic O:Kosmetyki BIO z certyfikatem ECOCERT
Vinca, a Ty rozeznajesz się w tym składzie opisanym na słoiczku? Ja kiedyś próbowałam sie tego nauczyć, ale załamałam sie. Teraz sprawdzam tylko czy na kremie na dzień sa filtry przeciwsłoneczne.

Więcej
11 lata 4 tygodni temu #15067 przez Dejzi
Replied by Dejzi on topic O:Kosmetyki BIO z certyfikatem ECOCERT
Oj no rzeczywiscie jest trudne zadanie jak sie studiow kosmetycznych nie skonczylo he he :-)
Ja probuje... podrzucam ci sciagawkę :)

http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/twarz/niebezpieczne-skladniki-kosmetykow_38406.html

A najprostrzym roziazaniem jest kupowanie kosmetykow ekologicznych

Więcej
11 lata 3 tygodni temu #15087 przez sabina
Replied by sabina on topic O:Kosmetyki BIO z certyfikatem ECOCERT
Tu też jest trochę o szkodliwych składnikach kosmetyków. Ale na dobrą sprawę we wszystkich kosmetykach jest coś co nie jest w 100% zalecane, bo inaczej miałyby albo nie tą konsystencję, albo źle by się rozprowadzały, albo trzeba byłoby je trzymać w lodówce itd.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena