× Pielęgnacja urody

drastyczna zmiana fryzury

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #12669 przez ania89
Replied by ania89 on topic O:drastyczna zmiana fryzury
Właśnie, tak to jest z długimi włosami, że na ogół są wymęczone i po obcięciu odżywają i wygląda się znacznie lepiej. :) Ja na dodatek farbowałam je i to po amatorsku w domu więc włosy były naprawdę zniszczone. :( Obcięcie naprawdę dobrze im zrobiło. Ale całkiem krótkie obcięcie jednak odradzałabym, chyba że masz taki typ urody, że chłopczyca wybitnie Ci pasuje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #12734 przez sylwia
Replied by sylwia on topic O:drastyczna zmiana fryzury
Ja też miałam kiedyś całkiem długie włosy i gdy obcięłam tak do ramion to rzeczywiście było znacznie lepiej, wszyscy zwracali na to uwagę. Ale po jakimś czasie zachciało mi się jeszcze bardziej skrócic i to już nie było udane. Po prostu moje włosy nie nadawały się do takiej krótkiej cieniowanej fryzury, bo nie układały się tak jakbym sobie tego życzyła tylko sterczały w róznych kierunkach. :( Więc radzę stopniowe obcinanie, wtedy przynajmniej będziesz wiedziała co ci pasuje.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #12755 przez baszka
Replied by baszka on topic O:drastyczna zmiana fryzury
Dzięki dziewczyny za porady. Przekonałyście mnie i ścinam najpierw do ramion. Na czwartek jestem umówiona z fryzjerką, a za 3 dni ważna impreza i fryzura musi być tip top. Trzymajcie więc kciuki.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #12789 przez katarzyna
Replied by katarzyna on topic O:drastyczna zmiana fryzury
Ja często zmieniam całkowicie fryzurę tj. albo zdecydowanie skracam włosy, albo robię trwałą, albo nowy kolor no i ... zawsze jestem zadowolona, a przynajmniej przez jakiś czas. I jak przestaje mnie bawić nowa fryzura to ją zmieniam znowu. ;)

• zuzanna
  • Gość
  • Gość
11 lata 6 miesiąc temu #12835 przez zuzanna
Replied by zuzanna on topic O:drastyczna zmiana fryzury
I o to chodzi. :laugh: Ja ścięła bym na lato krótko, wygodnie, a do jesieni odrosną.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #12848 przez Kahita
Replied by Kahita on topic O:drastyczna zmiana fryzury
A ja sobie obiecałam, że będę zapuszczać. Acha i jak przyszły temperatury to od razu pobiegłam do fryzjera i takie moja zapuszczanie.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #12851 przez atuiza
Replied by atuiza on topic O:drastyczna zmiana fryzury
Baszka i jak tam fryzura?? Daj znać bo jestem ciekawa! :)

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena