× Pielęgnacja urody

drastyczna zmiana fryzury

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #27409 przez ania89
Replied by ania89 on topic drastyczna zmiana fryzury
Petitka, zrób fotkę przed i po wrzuć je tu. Bardzo jestem ciekawa twoich eksperymentów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #30483 przez Sonia
Replied by Sonia on topic drastyczna zmiana fryzury
Teraz ja się zastanawiam nad zmianą nie tylko fryzury ale w ogóle wizerunku. Kiedyś miałam program komputerowy do testowania róźnych fryzur i nakryć głowy, wystarczyło wgrać zdjęcie en face z gładkimi włosami. Niestety gdzieś mi uciekł ten program, ale jestem pewna, że dziś będzie więcej takich aplikacji. Możecie coś doradzić? Najlepiej darmowego albo za naprawdę niewielkie pieniądze. Może być na Androida.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #30489 przez meg
Replied by meg on topic drastyczna zmiana fryzury
Też byłabym zainteresowana taką aplikacją.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #30509 przez ma_ryna
Replied by ma_ryna on topic drastyczna zmiana fryzury
Ja wczoraj obcięłam na bardzo krótko ze średnio długich. I ... :( Może zmiana koloru coś poprawi? :unsure: Ale boję się już ryzykować. ;)

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #30513 przez petitka
Replied by petitka on topic drastyczna zmiana fryzury
Nie ryzykowałabym eksperymentów ze zmianą koloru w ciemno. Chyba że masz możliwość wcześniejszego przetestowania kolorów na perukach. Ale może da radę trochę zmienić fryzurę np zmieniając przedziałek albo go likwidując, albo podkręcić włosy czy coś podobbego. Dobry fryzjer mógłby z pewnością coś doradzić.

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu - 4 lata 9 miesiąc temu #48291 przez elka552
Replied by elka552 on topic drastyczna zmiana fryzury
Bardzo podobają mi się półdługie fryzury i chciałabym taką mieć, ale byłaby to naprawdę spora zmiana. Jestem osobą dość niską i szczupłą, czy coś takiego będzie mi pasować. Czytałam w sieci, że jak najbardziej.

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu #48303 przez SuperPani
Replied by SuperPani on topic drastyczna zmiana fryzury
Jasne, że trzeba próbować nowych rzeczy. Wiadomo, że jeśli czegoś nie znasz to trochę się tego obawiasz ale zawsze można poprosić fryzjera o to by pomógł Ci dobrać odpowiednią fryzurę. Jeśli Twój pomysł nie będzie dla Ciebie korzystny to pewnie Ci to odradzi. Ja czasem mam takie pomysły, że nagle coś diametralnie zmienię i nie żałuję bo to tylko włosy.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena