× Pielęgnacja urody

co na porost włosów

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #41325 przez lucylue
Replied by lucylue on topic co na porost włosów
Ja słyszała o jakimś olejku z papryką, nakłada się go na włosy i skórę głowy i śpi się z tym przez całą noc. Następnego dnia się zmywa i tak przy okazji każdego mycia włosów. Dużo zachodu ale podobno pomaga :)

Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście, o wiele większe od bólu, który przynosi tęsknota.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #41329 przez nata
Replied by nata on topic co na porost włosów
A nie piecze ten olejek?

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #42335 przez elfka8494
Replied by elfka8494 on topic co na porost włosów
O porost włosów trzeba dbać od wewnątrz witaminami i od zewnątrz stosując odpowiednie produkty. Albo... przedłużyć :) Great Lenghts ma w ofercie rewelacyjne przedłużanie i doczepianie włosów naturalnych. Widziałam dziewczyny które skorzystały i wyglądają przepięknie :)

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #42373 przez kobietazpasją
Replied by kobietazpasją on topic co na porost włosów
Ja i moja mam od zawsze stosujemy tabletki Vitapil przeważnie w okresie jesiennym. Dlatego nie mam dużego problemu z wypadającymi włosami. Kiedyś używałam różnych wcierek i szamponów na porost włosów ale nie dawały efektów.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #43720 przez merkasa
Replied by merkasa on topic co na porost włosów
A ja się zapytam w prost, czy te preparaty na porost włosów rzeczywiście działają, czy to tylko pic na wodę????

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #43723 przez lenka
Replied by lenka on topic co na porost włosów

merkasa napisał: A ja się zapytam w prost, czy te preparaty na porost włosów rzeczywiście działają, czy to tylko pic na wodę????

A o jakie konkretnie preparaty ci chodzi?

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #43979 przez Ragna
Replied by Ragna on topic co na porost włosów
U mnie na porost włosów i paznokci wpłynęło picie soku z pokrzywy. Nie stosowałam go w tym akurat celu, ale to miły efekt uboczny :)
@merkasa Różne naturalne sposoby mogą działać, jeśli stosuje się je regularnie. Sama zmiana diety może bardzo pomóc. Najmniej zaufania mam do rozmaitych tabletek na porost włosów i drogeryjnych kosmetyków z nieciekawym składem.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena