× Pielęgnacja urody

co na porost włosów

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #39020 przez anetka
Replied by anetka on topic co na porost włosów
Ale się uśmiałam, od momentu rozpoczęcia tego wątku już kilka razy obcinałam włosy bo tak mi urosły. I to bez żadnych sztuczek, :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #39026 przez jagoda
Replied by jagoda on topic co na porost włosów
Czyli trzeba cierpliwie czekać? Ale wydaje mi się że nie u każdego włosy rosną równie szybko więc czasem trzeba wspomagać wzrost.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #39033 przez anetka
No tak, ja też na początku trochę cudowałam, typu olej rycynowy, sok z rzodkwi i pokrzywa, ale szybko mi się znudziło a włosy i tak rosły. :)

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #39127 przez Komonia
Replied by Komonia on topic co na porost włosów
Ja tam nie jestem za specyfikami typu: zioła czy jakieś suplementy. Sparzyłam się tym. 2 lata temu poddałam się zabiegowi związanemu z regeneracją włosów za pomocą osocza bogato płytkowego. Skuteczna terapia, która dość szybko dała efekty.
A ile ja się namęczyła. W ilu gabinetach byłam, to aż ciężko by było policzyć. Dziś wiem, że straciłam tylko czas i sporo pieniędzy. Co więcej, sporo też zdrowia, gdyż nie tam dawno mój lekarz, przyznał mi rację, że obciążenie mojej wątroby też było sporo, gdyż brałam tych leków całą masę.
Jeśli ktoś (któraś) zainteresowana jest np. leczeniem za pomocą osocza bogato płytkowego, to ofertę można znaleźć tu kwel-med.pl/trychologia/osocze-bogatoplytkowe/

http://kwel-med.pl/

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #39138 przez anetka
Oj, coś karkołomna metoda. I to tylko na porost włosów?

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #39256 przez PoloniaK
Replied by PoloniaK on topic O:co na porost włosów

paula321 napisał: Na zdrowe włosy dobrze robi krzem. Najwięcj jest go w skrzypie. Najlepiej zrobić sok i wmasowywać w skórę głowy i całe włosy. Ale żeby sok był trzeba bardzo dużo nazrywać. Można też ziele skrzypu świeże lub suszone zalać w garnku wrzątkiem i gotować na małym ogniu tak długo aż zostanie połowa płynu i ten płyn wcierać w skórę i włosy.

Ja uważam, że dużo lepszy jest właśnie krzem niż skrzyp. Nawet te wszelkie suplementy na bazie skrzypu nie działają tak dobrze jak czysty krzem, który można kupić w różnej formie. Dlatego ja za swej strony polecam właśnie to.

http://esteticenter.com/blog/

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #39257 przez PoloniaK
Replied by PoloniaK on topic O:co na porost włosów

paula321 napisał: Na zdrowe włosy dobrze robi krzem. Najwięcj jest go w skrzypie. Najlepiej zrobić sok i wmasowywać w skórę głowy i całe włosy. Ale żeby sok był trzeba bardzo dużo nazrywać. Można też ziele skrzypu świeże lub suszone zalać w garnku wrzątkiem i gotować na małym ogniu tak długo aż zostanie połowa płynu i ten płyn wcierać w skórę i włosy.

http://esteticenter.com/blog/

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena