× Pielęgnacja urody

co na porost włosów

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #28988 przez sobieslaw
Replied by sobieslaw on topic co na porost włosów
Probowałaś, może odżywki do włosów Jantar? To własciwie nie odzywka, tylko taka wcierka do dostania w sklepie za pare złotych max 13zł. Wcierasz ją codziennie w skórę głowy przez 3 tygodnie póxniej robisz przerwę tydzień i znów to samo. Docelowo ona przyspiesza porost i wzmacnia włosy. Ja uzywałam jej na wzmocnienie ale wiem że dużo dziewczyn chwali ją sobie przy zapuszczaniu włosów. Polecam spróbować, napewno nie zaszkodzi, zwłaszcza że nie ma w składzie alkoholu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #29063 przez stobejczyk
Replied by stobejczyk on topic co na porost włosów
Zawsze możesz , tak na szybko, zrobić sobie zabieg zagęszczania włosów.Podczas takiego zabiegi dokleja się kosmyki włosów i od razu jest efekt. Może też poznaj pomysły rodem z medycyny estetycznej na porost włosów. Jest taki ciekawy artykuł na ten temat na Wirtualnaklinika.pl: wirtualnaklinika.pl/mocne-wlosy-z-gabinetu-medycyny-estetycznej/

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #29064 przez viola
Replied by viola on topic co na porost włosów
Od zagęszczania włosy raczej nie będą szybciej rosły. A nawet wprost przeciwnie, wszelkue tego typu zabiegi osłabiają włosy.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #29065 przez rodzinna
Replied by rodzinna on topic co na porost włosów
Też uważam, że zagęszczanie włosów nie pomoże w ich szybszym wzroście. To z jaką prędkością rosną nasze włosy jest uwarunkowane genetycznie. Na pewno włosy będą szybciej rosły, gdy stosujemy odpowiednią dietę. Dla włosów dobre są :wątróbka, otręby pszenne, ryby, mleko pełne, mięso kurczaka i wiele innych. Włosom pomaga również delikatna pielęgnacja, natomiast szkodzi i powoduje, że szybciej się łamią zbyt mocno związany kok,albo kucyk.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #29066 przez stobejczyk
Replied by stobejczyk on topic co na porost włosów
Miałam na myśli działanie doraźne, jeśli takie jest potrzebne. Co do szkodliwości też słyszałam takie opinie i zasięgałam rady specjalistów. Włosy wkleja się w istniejące kosmyki i nie ma to wpływu na cebulki. Po zdjęciu uzupełnianych włosów nie gubimy swoich naturalnych więcej niż normalne.Wrażenie większego wypadania może wynikać wyłącznie z tego, że wypadają te, które miały wypaść, gdy były przyklejone. Wiecie przecież, że 100 włosów dziennie wypada nam naturalnie, bo już do tego dojrzały.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #29371 przez moniko
Replied by moniko on topic co na porost włosów
Smaruj głowę drożdżami spożywczymi, powinno pomóc ale tylko przy reguralnym stosowaniu-co najmniej 2 razy w tygodniu.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #29373 przez halina
Replied by halina on topic co na porost włosów
Czyli jak? Wcierać w skórę czy we włosy? Jak długo trzymać?

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena