× Pielęgnacja urody

co na porost włosów

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #21544 przez pistacyjka
Replied by pistacyjka on topic O:co na porost włosów
Masakra, ludzie chcą przedłużać, zagęszczać i przyspieszać porost włosów, a tymczasem ja chętnie podzieliłabym się z kimś moją czupryną, bo mam włosy zbyt gęste, za ciężkie, zbyt dużo ich...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #21552 przez sabina
Replied by sabina on topic O:co na porost włosów
Nie słyszałam jeszcze, żeby ktoś narzekał na zbyt geste włosy. Dłużej schną, ale za to nie trzeba mieć wymyślnej fryzury, żeby dobrze wyglądać, wystarczy dobre obcięcie.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24661 przez rodzinna
Replied by rodzinna on topic co na porost włosów
Miałam kłopot z nadmiernym wypadaniem włosów, obcięłam włosy i od kilku miesięcy stosuje następujące zasady:nigdy nie myję włosów w gorącej wodzie-zawsze w ledwo letnią, nie używam prostownicy, suszarki, lokówki.Nacieram włosy mieszanką skrzypu, chmielu i tataraku. Zwykłe zioła suszone -zaparzam i wcieram w skórę. Z efektów jestem zadowolona,i mam wrażenie że rosną szybciej i prawie w ogóle nie wypadają.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24666 przez viola
Replied by viola on topic co na porost włosów

Larrissa napisał: A ja polecam siemię lniane.
siemię najlepiej zmielić.
2 kopiaste łyżeczki zalać wrzątkiem, odczekać aż ostygnie i wypić wszystko.
Swego czasu piłam to dwa razy dziennie, można się przyzwyczaić do smaku albo posłodzić łyżeczką miodu.
Efekty widać po ok. 2-3 tygodniach - takie malutkie włoski rosną :)
Dodatkowo siemię dobrze działa na trawienie :)

Ejże, po siemieniu włosy rosną? Coś ci się chyba pomyliło. Płucze się włosy w rozcieńczonym odwarze z siemienia ale nie na porost tylko na połysk.

rodzinna napisał: Miałam kłopot z nadmiernym wypadaniem włosów, obcięłam włosy i od kilku miesięcy stosuje następujące zasady:nigdy nie myję włosów w gorącej wodzie-zawsze w ledwo letnią, nie używam prostownicy, suszarki, lokówki.Nacieram włosy mieszanką skrzypu, chmielu i tataraku. Zwykłe zioła suszone -zaparzam i wcieram w skórę. Z efektów jestem zadowolona,i mam wrażenie że rosną szybciej i prawie w ogóle nie wypadają.

Dokładnie tak, tylko bez suszarki czasami trudno się obejść, zwłaszcza gdy myje się włosy rano, tak jak ja. A co do wcierania w skórę naparu z ziół, nie zauważyłaś, żeby potem włosy trochę ciemniejsze rosły?

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24667 przez viola
Replied by viola on topic co na porost włosów
Mała korekta, po skrzypie i chmielu włosy chyba nie ciemnieją, ale po tataraku chyba tak, a zwłaszcza po pokrzywie, która tez jest doskonała na porost i wzmocnienie włosów.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24676 przez jagna
Replied by jagna on topic co na porost włosów
Pokrzywa, kora dębu i łopian przyciemniają, tatarak raczej nie.

Jagna

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu - 4 lata 6 miesiąc temu #25424 przez Migdalena
Replied by Migdalena on topic O:co na porost włosów
Szybki porost to dobra pielęgnacja. Nie oczekuj efektów od razu, ale dbaj o włosy, a urosną raz dwa. A jak dbać o włosy, to już trzeba sobie poczytać na blogach. :) Ja polecam blog-helfy.pl/search/label/artykul, co prawda sklepowy, ale artykuły na nim piszą najlepsze blogerki, a całość jest weryfikowana przez specjalistów sklepu.

Pozdrawiam!

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena